🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sağol canım ben tavuk almayım yazdırayım daha güzel bu bizde kınadan sonra oğlan evine kına yıkatmaya gidilir. Oğlan evi Kahvaltılık hazırlar gelinin kınalarını yıkar damat kayınvalidem in şalvar yakılır.Ben seviyorum böyle adetleri.
Ama tavuk alma daha eğlenceliymiş.

Onuda yazcaz canım kitapçık hazırlayıp derste sunum yapçaklar

Şalvar mı yakıyorlar ha ha

Evet çok uzak bu sene tatilden dönerken ta Muğlaya bot almaya gittik gölde balıkları yemlemek için bot herif içine giriyor balıkları yemliyor gölde vay be ne rağbet balıklara ne rağbet
Aaa nasıl bot o öyle bende ilk okurken tatilde muğla direk yaz ayı neden bot canlandı satıyomu yiyomusunuz canım balıkları
Aa yok o kitap okurken gelir illa bak azcık uyuyayım dedim uyku yok hele kitabı eline almaya gör sen uykuyu o zaman gör
Valla nasıl geldi zaten telefonu alınca hiçbişey kalmıyo

Aaa nasıl bot o öyle bende ilk okurken tatilde muğla direk yaz ayı neden bot canlandı satıyomu yiyomusunuz canım balıkları

Valla nasıl geldi zaten telefonu alınca hiçbişey kalmıyo
Suriyelileri hani denizden taşıyorlardı ya Yunanistan'a o tarz bişey orta boy

Yiyoruz dağıtıyoruz yok canım bizimkiler satmaz her zaman da balık çıkmıyor zaten o kadar yemi göle dökerseniz balığın karnı doyar gelir mi oltaya diyorummüfredatları öyle

He anladım canım sonradan ahahaah önce besleyip etlendirip sonra yiyorsunuz taktik güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…