🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Üzülme nilooş benim dr hiiiç planım yooğ😏
Yok kuzum takmıyorum mübarek gün napiiim🤩
Güna.. ay pardonn tünaydınnn🥰🥰
Bu saat olmuş ya sahuru uyumadan bekleyince öğlene kadar uyuyoruz haftasonlRı bu gece düzene girer inşallah 🙄🙄
Ben ilk defa sahura kadar bekledim zor oluyormuş az da olsa uyuyunca iyi oluyor
Bende başka markanın kullanuyodum niloşum onda böyle bişey olmamıştı. Markette görünce alayım dedim kokusu falan çok hoşuma gitti aslında ama duştan sonra bi 10 dk falan yanma oldu saç diplerimde. Bakalım bidaha olcakmı. Egzama var saç diplerimde benim bide belki ondan dır
Egzama varsa hiç kullanma canım sen onu zaten yanma yapmış yan etki hiç kullanma bence
Slmmm sabah 6 gibi uyudum midem ağrıdı gece hiç kendimde değilim valla🥴
Allah korusun dikkat et çok iş yapma zaten hamilesin ilk 12 hafta bari biraz dikkatli ol canım lütfen
Niloyatospikk Niloyatospikk i p e k i p e k Z Zerre kızlar tatil modunamı aldınız kendinizi 🙃🙃
Kızla ilgilendim biraz şimdi babası aldı anca oldu nezleyim hapşırıp duruyorum 😅Kuran okudum kitap okudum daha hiçbir iş yapmadım 😅

Egzama varsa hiç kullanma canım sen onu zaten yanma yapmış yan etki hiç kullanma bence

Allah korusun dikkat et çok iş yapma zaten hamilesin ilk 12 hafta bari biraz dikkatli ol canım lütfen

Kızla ilgilendim biraz şimdi babası aldı anca oldu nezleyim hapşırıp duruyorum 😅Kuran okudum kitap okudum daha hiçbir iş yapmadım 😅
Geçmiş olsun canım

evet zor oluyor gercekten bu akşam uyurum artık bende

öyle yapıcam canım artık onun için olan şampuanlardan alıcam

geçmiş olsun canım akşamları bitki çayları falan iç belki bi faydası olur
Bende hiç bi iş yapmadım valla bi toparladım etrafı bi lavaboları temizledim o kadar 😂😂

evet zor oluyor gercekten bu akşam uyurum artık bende

öyle yapıcam canım artık onun için olan şampuanlardan alıcam

geçmiş olsun canım akşamları bitki çayları falan iç belki bi faydası olur
Bende hiç bi iş yapmadım valla bi toparladım etrafı bi lavaboları temizledim o kadar 😂😂
Sağol canım ekstra vitamin alıyorum bitki çayı ıhlamurdan hamilelikte çok içmiştim inan bıktım içesim gelmiyor
Sahura kadar azcık uyuyunca iyi oluyor

Ütü akşama yapayım hiç yapasım yok
Yemek de ıspanak yapayım diyorum kolay olsun 😅hiçbir iş yapmadım ortalığı topladım tmm 😅

Sağol canım ekstra vitamin alıyorum bitki çayı ıhlamurdan hamilelikte çok içmiştim inan bıktım içesim gelmiyor
Sahura kadar azcık uyuyunca iyi oluyor

Ütü akşama yapayım hiç yapasım yok
Yemek de ıspanak yapayım diyorum kolay olsun 😅hiçbir iş yapmadım ortalığı topladım tmm 😅
Şifa olsun vitamin inşallah.
boşver canım hergün iş yap yap nereye kadar arada bi durmak gerek 😂

Çok güzel canım Allah kabul etsin inşallah canım yetiştiririz arefe gününün akşamı da oluyormuş çok sevap diyorlar bayram akşamı bir senesinde öyle yapmıştım ben
Yaaa öylemiii 😍😍😍 inşallah canım geçen sene yetiştiremedim bi üzüldüm ki 😪 inşallah bu sene yetişir

Şifa olsun vitamin inşallah.
boşver canım hergün iş yap yap nereye kadar arada bi durmak gerek 😂
Aynen canım inan şu sıralar iş yapmak gelmiyor içimden belli başlı yerleri temiz tutuyorum çok dipköşe girmiyorum eşim börek yapmıyorum diye kızdı 😅yahu burnum şıp şıp ha bire mendille silip nasıl yapayım😅

X