🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Pko sebebiyle kilo vermeniz, kafa olarak rahat olmanız gerekir. Bir de günlük yumurta yemenizi tavsiye ederim.
Evet kilo vermem gerek gercekten şuanki kilomdan -10 kilodayken ilk denemelerimde hep gebe kaldım geçtiğimiz aylarda 2 ay tedavi gördüm negatif sonuclandı doktor bi 10 kilo ver öyle deneyelim dedi. Ama iradem bu konuda yetersiz geliyo 1 hafta yapıyosam diyeti ne mutlu bana sağlıklı beslenme, yumurta yemek yumurtalara inanılmaz faydası var
Şu parfüm olayını bi benim eşim sevmiyo galiba. Azcık sıksam hemen sön pörfömmö söktön yönö

Amin cnm
Dış gebelik ne kadar çok var artık benimde beta yüksek çıktı biraz doktor en başta acaba dış gebelikmi diye bi arada kaldı 1 hafta sonra şükür kese göründü..
Valla cnm bende şöyle oldu ovulasyon testi yapıyordum bi türlü beklenen pik olmuyordu ben tabi yine denemeye devam ediyordum ama bi gün artık isyan ettim bu ne canmı dayanır habire dene dene dene

Aylar sonra dedim bu defa hemen regl bitimi denicem, reglinin başlangıcından sayarsak 7,9 günleri denedim ayaklar yarım saat yüksekte ve sabaha kadar kalmadım yerimden bi baktım günler sonra test pozitif
Meğer benim pik hemen regl den sonraymış...aslında doktor takibinde olsam o yumurtlama zamanını net söylerdi öyle baya zaman kaybetmiştim işte

Evet çok duyuyoruz canım artık neden kaynaklanıyor hiç bilmiyorum. Sonrasında rahim filmide çekildim hiç bişey çıkmadı çok şükür
Çok şükür sağlıklı olmuş canım sağlıklıda doğsun
Bunları yapmaya çalışıyorum bu ay ovulasyon testide deniyırum bende bakalım bide clife macun kullanıyorum ama 3 4 gündür baya koyu ama henüz pik olmadı bakalım bekliyoruz
Aa ne güzel canım erkenden yumurtlamışsın demekki hiç belli olmuyo ya valla hep gün aşırı değerlendirmek gerek

Yumurtanin faydali olduğunu kendim yiyene kadar bilmiyordum. Derler ya çilek kalbe, ceviz beyne faydalı diye. Ben de yumurtanin faydasini boyle düşündüm o ay hemen hamile kaldim. Darısı size,sağlıkla gönlünüzce olsun.

Yumurta faydalımı gebe kalmada
Ben günde 2 tane yerim yumurtasız kahvaltı pek hatırlamam

Çok teşekkür ederim. Bir dönem çok güzel her kahvaltıda yiyorum bir dönem kesiyorum bıkkınlık geliyo sanırım yeniden başlıcam tavsiyenize uyup. Evladınıza hayırlı sağlıklı ömürler olsun inşallah

Amin çok teşekkür ederim. Ben haşlanmış seviyorum 2 3 tane .. beslenme çok önemli maalesef bosveriyoruz. Su karantinada yemek yemekten bile sıkıldım.

9 gün tam kapanmamı olacak bayramda.çatlarız evde artık
Ya bi söylenti var ama bilim kurulu toplantisi ve bugunku sayılardan dolayı işte bir düşüş iyileşme varmış gibi bir algı yaratılıyor. Bu yüzden kapanma olmaz gibi geliyor. Olsa da cok bir sey değişmiyor. Sıkıldık vallahi hem de çok.

ramazanda oruçlu dışarda dolaşıılmıyor yemek yenmiyor vs. diye bir tık azaldı.ramazan bitsin tekrar patlarr düğünler başlar nişanlar başlar cafeler açılır.bitmez bu virüs

ramazanda oruçlu dışarda dolaşıılmıyor yemek yenmiyor vs. diye bir tık azaldı.ramazan bitsin tekrar patlarr düğünler başlar nişanlar başlar cafeler açılır.bitmez bu virüs
Geçen cocuklari aldim parka gittik kimsecikler yok hic kimse ama. Ben de şaşkın şaşkın bakıyorum. Sonra bi arkadas geldi dedi parklar yasak ben de sanıyorum ki saat 2 den önce çıktığımız için oyle diyor. 3 5 gün sonra yine gittik. Yine uyardi bizi bak zabıta geliyormus dedi. Ben de diyorum niye bu kadar tenha. Sağır sultan olunca ben

aa benimde haberim yok bu yasaktan

Amin çok teşekkür ederim. Ben haşlanmış seviyorum 2 3 tane .. beslenme çok önemli maalesef bosveriyoruz. Su karantinada yemek yemekten bile sıkıldım.
Bende omlet şeklinde daha çok seviyorum ama sıkılmamak için hep değişik seçenekleri yapıyorum ard arda yediğimde. Kesinlikle çok önemli hele pkoda karantinada herşeye sıkıldık valla

Bende omlet şeklinde daha çok seviyorum ama sıkılmamak için hep değişik seçenekleri yapıyorum ard arda yediğimde. Kesinlikle çok önemli hele pkoda karantinada herşeye sıkıldık valla
yumurta yiyeymiyorum ben.sadece mücver yaparsam yiyorum aslında günde en az 1 tane yenmesi lazım.pandemi de ek vitamin alıyormusunuz ilaç olarak?

yumurta yiyeymiyorum ben.sadece mücver yaparsam yiyorum aslında günde en az 1 tane yenmesi lazım.pandemi de ek vitamin alıyormusunuz ilaç olarak?
Evet aslında yemek gerek çok faydalı ama yiyemeyende çok kişi var. Başka şeylerden almaya calış bari onun içerisindeki faydaları.
Pandemi için değilde d vitaminim çok düşük çıkmıştı d vit3 kullanıyorum haftalık ben d vitamininin oldukca faydalı olduğunu duydum ve c vitamininin. Birde b12 kullanıyorum çok düzenli olmasadA.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…