🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bir arkadasim evini bastan aşağı beyazla döşedi. Bana çok çiğ geldi sevemedim. Koltuk beyaz halı beyaz fon beyaz tül beyaz,masa beyaz...
Rahat hareket edebiliyormu acaba o evde, çiğ olmasını geçtim valla benim tercihim rahatlık ve çok iş çıkarmaması evin.
O kadar fazla zamanımız ev işleriyle geçiyorki gereksiz yani tamam temiziz şükür ama sürekli iş canımıza yazık

Rahat hareket edebiliyormu acaba o evde, çiğ olmasını geçtim valla benim tercihim rahatlık ve çok iş çıkarmaması evin.
O kadar fazla zamanımız ev işleriyle geçiyorki gereksiz yani tamam temiziz şükür ama sürekli iş canımıza yazık
Valla arkadaş cok takmaz rahattır farkli sehirlerdeyiz bizim cok.gitme aansimiz.olmadi tekrardan. Ben tercoh etmem. Cok esyayi sevmem. Ihtiyacim.kadar fazlasi zarar. Renk olarak ne olmali gri ve beyaz uyumunu da severim.

Valla ben de esyaya hizmet etmek istemiyorum. 5 yil salonu kullanmadim yani misafirden misafire açtık sonra bi dank etti bu ne be dedim müze gibi. Simdi her yer açık salonda oturuyoruz.

Valla ben de esyaya hizmet etmek istemiyorum. 5 yil salonu kullanmadim yani misafirden misafire açtık sonra bi dank etti bu ne be dedim müze gibi. Simdi her yer açık salonda oturuyoruz.
biz tüm evi kullanırız o yüzden hiç yeni eşyamız kalmadı hepsi hasarlandı :KK53:

Karantina nasıl gidiyor?
devam ediyoruz eşim ilk aşısını oldu kronik kontenjanından .bana henüz çıkmadı bekliyoruz.çocuk hala okula gitmiyor unuttuk okulun yolunu.sınavdan sınava gidiyor.marketlerin tüm aktüel ürünlerini aldık gerekli gereksiz tek gezme yerimiz olduğu için :rolleyes: sizin oralar nasıl peki?

biz tüm evi kullanırız o yüzden hiç yeni eşyamız kalmadı hepsi hasarlandı :KK53:
Ben esyaya acımıyorum. Su an sartlar dahilinde bahceli eve tasinamiyoruz ama park evimizin dibinde. Iste su karantinada rahatca cikip toprakla oynatmak vardi en cok buna üzülüyorum. Onun dışında gerisi boş.

Hadi inş cnm Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin inş🤲
6 sene önce oğluma hamile kalmaya uğraşırken tövbe tövbe neler neler uğraşıyorduk şükür önceki okuduklarımla şimdikiyle çok uğraşmadım uğraşmadım dediğimde 10 ay :KK70:
Ay bizimde denemediğimiz şey kaldımı bilmiyorum😂😂 canım bende pko vardı. Evlendiğimde hiç korunmadık o yüzden nasıl olsa hemen olmaz diye. İlk ayda hamile kaldım ama dış gebelik oldu. Sonraki ilk denemede bir kere daha dış gebelik oldu. Sonrasıda 1 sene geçti üstünde daha da olmadı. Kilo aldım bu süreclerde oldukca. Bu çok etkiledi adetlerimi falan. İşte baya bişeyler deniyoruz her ay bişey bizde anlayacağın😂😂😂

allah evlatlarının ömrünü güzel eylesin canım. Yolda olanada sağlıkla kavuş inşallah😍😍 oğlunun olmasınd fayda gördüğün bişey oldumu önerilere açığım😂

devam ediyoruz eşim ilk aşısını oldu kronik kontenjanından .bana henüz çıkmadı bekliyoruz.çocuk hala okula gitmiyor unuttuk okulun yolunu.sınavdan sınava gidiyor.marketlerin tüm aktüel ürünlerini aldık gerekli gereksiz tek gezme yerimiz olduğu için :rolleyes: sizin oralar nasıl peki?
Ne güzel eşin olmuş annem de kronik aşı çıkınca ol diyorum ben asla olmam diyor bizim buralar yoğun kırmızı haftaiçi geziyorduk bizde ama kalabalık olmayan yerlerde

Ne güzel eşin olmuş annem de kronik aşı çıkınca ol diyorum ben asla olmam diyor bizim buralar yoğun kırmızı haftaiçi geziyorduk bizde ama kalabalık olmayan yerlerde
olsun ya ikna etmeye çalış.yan etkisi falan olmuyor annemde oldu aşıyı.yüzde elli korusa kar kardır

Ay bizimde denemediğimiz şey kaldımı bilmiyorum😂😂 canım bende pko vardı. Evlendiğimde hiç korunmadık o yüzden nasıl olsa hemen olmaz diye. İlk ayda hamile kaldım ama dış gebelik oldu. Sonraki ilk denemede bir kere daha dış gebelik oldu. Sonrasıda 1 sene geçti üstünde daha da olmadı. Kilo aldım bu süreclerde oldukca. Bu çok etkiledi adetlerimi falan. İşte baya bişeyler deniyoruz her ay bişey bizde anlayacağın😂😂😂

allah evlatlarının ömrünü güzel eylesin canım. Yolda olanada sağlıkla kavuş inşallah😍😍 oğlunun olmasınd fayda gördüğün bişey oldumu önerilere açığım😂
Pko sebebiyle kilo vermeniz, kafa olarak rahat olmanız gerekir. Bir de günlük yumurta yemenizi tavsiye ederim.

Yatağıma girmeden önce düzenli yaptıklarım

* diş fırçalamak yüz temizlemek ve krem sürmek.
Lavabo ve musluk patlatmak.

* mutfakta bulaşık bırakmamak. Derli toplu ve parlak bir mutfak bırakmak.

Bugün yıkanan bulaşıkları da yerlerine erkenden yerleştirdim.
Bu da düzene binerse çok daha keyifli olacak .
Bulaşık makinede de yok tezgahta da yok.

Cocuklar uyudu.
Ben de seksi bas döndüren parfumumden sıkıp yatağa giricem.( bunu her gün yapıyorum kendi kokunla en çok benim başım dönüyor 😆)

Hadi herkese hayırlı geceler .

Sahurda görüşmek üzere.
Alarmlarinizi geriye alin 10 dakika.
Ezan her gün daha erken okunuyor.

Sahurdan sonra Sabah namazınızı da kılmadan yatmayın 🤭😘

Yatağıma girmeden önce düzenli yaptıklarım

* diş fırçalamak yüz temizlemek ve krem sürmek.
Lavabo ve musluk patlatmak.

* mutfakta bulaşık bırakmamak. Derli toplu ve parlak bir mutfak bırakmak.

Bugün yıkanan bulaşıkları da yerlerine erkenden yerleştirdim.
Bu da düzene binerse çok daha keyifli olacak .
Bulaşık makinede de yok tezgahta da yok.

Cocuklar uyudu.
Ben de seksi bas döndüren parfumumden sıkıp yatağa giricem.( bunu her gün yapıyorum kendi kokunla en çok benim başım dönüyor 😆)

Hadi herkese hayırlı geceler .

Sahurda görüşmek üzere.
Alarmlarinizi geriye alin 10 dakika.
Ezan her gün daha erken okunuyor.

Sahurdan sonra Sabah namazınızı da kılmadan yatmayın 🤭😘
Yatağa yatarken o parfüm sıkma işi benim de en sevdiğim rutin 😂yalnız cildi temizleyip yatınca farkediyorum sabah cildim daha güzel temizlemeden yattığımda aradaki farkı gördüm

X