🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben de 15 sayfaya yakın okudum pek ev işi yapmadım desem yeridir günlük rutin işler ev süpürme falan

Ben de 15 sayfaya yakın okudum pek ev işi yapmadım desem yeridir günlük rutin işler ev süpürme falan
Ben 12 sayfa okudum.

10.cuzdeyim sanıyordum bir baktım 11.cuzun ortalarına gelmişim nasıl mutlu oldum.
Yani şimdi 12. Cuzdeyim çok mutluyum

Günaydın .
Çocukların hadi anne biz acıktık demesiyle uyandım.
Bu neyin acikmasi saat 7 buçukta bilemiyorum.
Gece yarıları gizli göreve gidip de yoruldular herhalde.
Yarim saat yataktan dogrulamadim çok uykum var lütfen diye diye saat 8 de kalktım.
Ve gün başladı. Kahvaktilarini yaptılar.
Hava da çok güzel mis gibi.
Nisan havasına aşığım.
Oruç olmasam gider ıssız bir parka çimleri olan. yatar gökyüzüne bakarım. O kadar seviyorum bu mevsimi.
Ben en iyisi bulaşık makinami boşaltmakla işe başlayayım
Daha katlanması gereken kiyafetler var sırada.

Günaydın kızlar mutlu günleriniz olsun.
Ben sabah 6:30da uyandım biraz uyumaya çalıştım uyuyamadım 8e kadar falan yataktan kalkmadım. Sonra kalkıp kuran okudum. Bugün sadece çamaşır katlıcam bulaşık makinesini boşaltıcam. Yemekte var dün temizlikte yapmıştım. Biraz kitap okurum biraz dizi izlerim. Bi arada kesin uyur kalırım

Günaydın çok iyi ya hiçbir işin yokbende şimdi Müge Anlı izliyorum kendisine Instagram hesabı açmış ve hesabını takip edenleri kendisi de takip edecekmiş hemen takip etmeye başladım oda beni takip etsin

Aaa bende açmıştım ama telle konuşuyodum orayı kaçırmışım bak takipleşin kız beğenide atar arada belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…