🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .

Yarim kalmis bir yuksek lisans :))

yoğurtlu bir şey olabilir,

dolabında biber varsa yoğurtlu biber ekleyebilirsin.
ya da yoğurtlu havuç, yoğurtlu patlıcan vb.

Bizde 91 tane içli köfte yaptık . Akşama birazını kızartırız birazını fırınlarız . Yanına da salata cacık ve çorba yapacağız
Anaaa ne çok yapmışsınız maşallah size
Sardunya almışsın görüntüsünü seviyorum ama kokusu Ban ağır geliyor
Evet canım sardunya bakabildiğim tek çiçek
20 sayfa olsun canım.
Yeni elimden bırakıp yerine koydum Kurani.
8 sayfa okudum şimdi.
Gün içinde geri kalan 12 sayfayı da okumaya çalışacağım.
Tamam canım 20 sayfa olsun Allah kabul etsin inşallah

Geçmiş olsun önemli birşey değildir inşallah

Güle güle büyüt çiceğini çok güzel görüntüsü oluyor sardınyaların

Eve geldim daha pazarlıklar yerleştirilecek yemek yapılacak ikindi okunuyor namaz kılınacak salata çorba derken daha şimdiden yorgunum

Balkonumda bir sürü vardı ama bayası öldü anneminkilere birşey olmamış yazlıktakilere de birşey olmamış şaşılacak şey nazar nazar
Aslında sardunyaya çok yüzsüz der annem hemen çıkarmış büyürmüş nazara geldi demek seninki cidden bende mutfağın camına istiyorum ama çok güneş oluyor yakarmı dayanırmı acaba bilmiyorum
geçen burdamı gördüm instadamı hatırlamıyorum mum çiceği diye bi çicek çok tatlıydı

Evet yüzsüz pek bakım istemiyor ondan dikmiştim ne olduysa oldu öldüler evin içinde oluyor mu o hiç bilmiyorum canım annem kaynanam çiçek uzmanı da ben işte kıytırıktan uğraşıyorum becerebildiğim kadar en kolay yetişen çiçek sardunya bol da çiçek açıyor hem

Suyu da çok seviyor sanırım

Yok yok bazen sulayamadığım da oluyordu kimseye ısmarlamazdım gelirdim maşallah çiçek açmaya devam
Aaa ne güzel. Halamın da balkondan tut koridorlara kadar evinin her yeri çiçek bende ondan heves edip dikerdim . Karanfil çok severdim ama bakamazdim

Aaa ne güzel. Halamın da balkondan tut koridorlara kadar evinin her yeri çiçek bende ondan heves edip dikerdim . Karanfil çok severdim ama bakamazdim
Benim balkonda çok yok terasta çok vardı da onlar da bu kış çoğu öldü yaza nasipse köyde açıyor bizim kapının önünde atarım inşallah resimlerini çok güzeller

Benimkilerde aynı valla bende geçen seneden beri heveslenip heveslenip almıyorum pazarada çıkmıyorumki ya çok uzak çicekcilerde de vardır gerci çıkınca bi bakcam bende

Çiçekçileri görünce içim gidiyor bir de bakmayı becerebilsem
Benimde tek çiceklerim bunlar biri kayınvalidemden biri annemden
Ama o camlarda balkonlarda rengarenk çiceklere bende bayılıyorum

Eklentiler

• 6C8594FC-CACF-4EA9-9649-516ED7D57ACB.jpeg
    134,5 KB · Görüntüleme: 32
  • 6B6190DB-55C2-4E10-9D94-BB17AD26483B.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…