🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Oh mis afiyet olsun karpuzu çok severim ama o siyah çekirdeklerini yerken ayıklayan cinsten biriyim

Sonunda accık oturabildim
Çamaşır attım makineye,
Yıkanınca astım,
Evi süpürdüm
Toz aldım
Lavaboları yıkadım çanaşır suyunu fazla soludum galiba biraz fena oldum
Yemeği hazır ettim iftara yakın pişirmek kaldı sadece
Şimdi biraz oturdum azcık dinleniyimde iftara yakın okurum kuran

Aşırı sinirli oluyor hele bu saatlerden sonra tamam böyle oruç tutacaksan tutma yahu tutma
Sana dedikden 5 dk sonra benim kükrek aslan geldi. Dolap ağzına kadar kıyafet dolu. Üstüne gycek hiçbişey yokmuş bütün hepsini dağıttı resmen Bunlar ne o zaman diyorum onlar nebicim şeylermiş olmuyolarmış bide sanki benim sorumlusu bana bağırıyo. Giydi bişeycekti gitti. Aman sende sesüni çıkarma çok iyi anlıyorum seni iftardan sonra alırız boylarının ölçüsünü

Koltukta yayma totonu kalk tepiş de dedi kendisi işyerinde eve de komut veriyor bekarlara duyurulur ahanda evlilik
Evlenmiyom ben yabu ne böyle.Babam ve erkek kardeşim de bize aynen böyle yapıyor . Babamin istediği yemeği kardeşim beğenmiyor. Kardeşim az önce menüyü sordu söyledim diyor ki git bana şu yemeği yap hayır dedim yapmayacağım bu sefer de diyor ki alt tarafı yemek yapacaksın sanki sırtında taş taşıyacaksın diyoro zaman sen yap

Sanki o dolapta ki kıyafetler kendinin değil de senin

KAFALARINA BİRER ÇORBA KEPÇESİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…