🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydın Herkese hayırlı ramazanlar 10 buçuğa kadar uyumuşum sahurdan sonra güneş doğana kadar kuran okudum,tesbih çektim falan
Şimdi çamaşır serip
Eve süpürge tutarım
Tuvalet lavoba silme
Hedefim 1 cüzü tamamlamak namazlardan sonra en az dört sayfa kuran okumak.

Program yapınca acayip güzel ilerledi zamanım dolu dolu geçti.
Oturduğumuz yerden kalkınca ve zor bir plan yapmayınca bitiyormuş hepsi.
Bundan sonra kendimi zorlamadan azar azar kafamdaki işleri yapacağım.
Simdi etkinlik yapıyoruz yemeği etkinlik öncesi hallettim yediler.
Boyama yapıyorlar etkinlik olarak.
Bende abdestimi alıp günün en güzel huzur veren ihtiyacımi gidericem ( kuran ve namaz)

Niloyatospikk ikimiz aynı zamanda olucaz gibime geliyor adet.
Benim de önceden 10. Cuzde bıraktığım hatimim var onu devam edicem. Insallah bu Ramazan vesilesiyle bitiririm.

İlk günden uykuya tutturmuşum telefonum çaldıda uyandım şimdi
Herkese tünaydınn, güzel bir gün diliyorum
Hemen çamaşır atayım makineye bi süpüreyim sileyim. Bugün yazlıkları çıkarmam gerek onlarıda kısa programda bi atarım. Sonra yemek yapıcam, kuran okucam. İnşallah hepsini yapmak nasip olur

Günaydın arkadaşlar
Herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Hatime başlayan var mı?
Saat kaçta verimli oluyor?
Düzenli bir okuma yapmam için fikirlere açığım
Bende bugün başlayabilirim ama saat kaçta oluyor hiçbir fikrim yok.
Ben 7 gün kapalıyımhatime başlasam biterirebilir miyim bilmiyorum
Canım ben hersene başlıyorum. Bitiremicek gibi hissedersem youtube videolardan takip ederek devam ediyorum. Kabul oluyormu öyle bilmiyorum ama videodan okuyum bende kuranımdan takiple dha hızlı gidiyor

Canım ben hersene başlıyorum. Bitiremicek gibi hissedersem youtube videolardan takip ederek devam ediyorum. Kabul oluyormu öyle bilmiyorum ama videodan okuyum bende kuranımdan takiple dha hızlı gidiyor
Daha önce hiç hatim yapmadım ama ramazan boyunca belirli cüzleri ve meallerini okudum. Bu sene de hatim için niyetlenmistim ama dün gece regl oldum ve 7 gün sürüyor . Bir yolunu bulup başlayacağım inşallah

Belirtiler var bugün yarın gelir Ramazanın başında gelmesinden de nefret ediyorum he ama olsun sağlıklı olalım da gelsin

Daha önce hiç hatim yapmadım ama ramazan boyunca belirli cüzleri ve meallerini okudum. Bu sene de hatim için niyetlenmistim ama dün gece regl oldum ve 7 gün sürüyor . Bir yolunu bulup başlayacağım inşallah
Olsun canım reglide Allahtan, başlarsın sonra yine nasipse

Bazı günler 2 cüz yahut 1.5 cüz yaparsın o zaman tamamlanır ayy önceden mukabeleler vardı ne g0zelm

Bazı günler 2 cüz yahut 1.5 cüz yaparsın o zaman tamamlanır ayy önceden mukabeleler vardı ne g0zelm
Evet bende öyle düşünüyorum . 2 cüz olur mu bilmiyorum ama 1,5 olursa yetişir inşallah . Evet camilerde mukabele oluyordu. Televizyon da var mı mukabele yapan programlar

Dus aldim, Uyuyamadim ama yattim
Ev bakmaya sevgilim yalniz gitti beni goturmedi
Kitap okudum
Kapı diye bir film izledim, Vahide Gördüm ve Kadir Inanır başrollerde
Camasir yikadik, gelen misafir sahura kalir muhtemelen, cocuklar uyur cocuklara yatak ayarladim. Oglumun odasindaki koltuga da carsaf falan serdim yani... Gece uzuuun oturulur icilir diye taze kahve aldim.
A101den karpuz aldim kilosu 5 tl

Ben farkli topiklerde hep karpuz yaziyorum baya zengin isi lüks bisey diye algilanmis mevsimi olmadigi icin, halbuki a101

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…