🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Dus aldim, Uyuyamadim ama yattim
Ev bakmaya sevgilim yalniz gitti 😏😏 beni goturmedi
Kitap okudum
Kapı diye bir film izledim, Vahide Gördüm ve Kadir Inanır başrollerde
Camasir yikadik, gelen misafir sahura kalir muhtemelen, cocuklar uyur cocuklara yatak ayarladim. Oglumun odasindaki koltuga da carsaf falan serdim yani... Gece uzuuun oturulur icilir diye taze kahve aldim.
A101den karpuz aldim kilosu 5 tl

Ben farkli topiklerde hep karpuz yaziyorum baya zengin isi lüks bisey diye algilanmis mevsimi olmadigi icin, halbuki a101 🤣
Oh mis afiyet olsun karpuzu çok severim ama o siyah çekirdeklerini yerken ayıklayan cinsten biriyim 😅

Sonunda accık oturabildim:confused:
Çamaşır attım makineye,
Yıkanınca astım,
Evi süpürdüm
Toz aldım
Lavaboları yıkadım çanaşır suyunu fazla soludum galiba biraz fena oldum 😒
Yemeği hazır ettim iftara yakın pişirmek kaldı sadece
Şimdi biraz oturdum azcık dinleniyimde iftara yakın okurum kuran😌

Aşırı sinirli oluyor hele bu saatlerden sonra tamam 😡böyle oruç tutacaksan tutma yahu tutma
Sana dedikden 5 dk sonra benim kükrek aslan geldi. 🤣 Dolap ağzına kadar kıyafet dolu. Üstüne gycek hiçbişey yokmuş bütün hepsini dağıttı resmen :KK67: Bunlar ne o zaman diyorum onlar nebicim şeylermiş olmuyolarmış bide sanki benim sorumlusu bana bağırıyo. Giydi bişeycekti gitti. Aman sende sesüni çıkarma çok iyi anlıyorum seni 😂😂😂 iftardan sonra alırız boylarının ölçüsünü:sinirli:

Koltukta yayma totonu kalk tepiş de dedi 😡kendisi işyerinde eve de komut veriyor bekarlara duyurulur ahanda evlilik 😅
Evlenmiyom ben ya😂bu ne böyle.Babam ve erkek kardeşim de bize aynen böyle yapıyor . Babamin istediği yemeği kardeşim beğenmiyor. Kardeşim az önce menüyü sordu söyledim diyor ki git bana şu yemeği yap hayır dedim yapmayacağım bu sefer de diyor ki alt tarafı yemek yapacaksın sanki sırtında taş taşıyacaksın diyor🤦o zaman sen yap🤷

Sana dedikden 5 dk sonra benim kükrek aslan geldi. 🤣 Dolap ağzına kadar kıyafet dolu. Üstüne gycek hiçbişey yokmuş bütün hepsini dağıttı resmen :KK67: Bunlar ne o zaman diyorum onlar nebicim şeylermiş olmuyolarmış bide sanki benim sorumlusu bana bağırıyo. Giydi bişeycekti gitti. Aman sende sesüni çıkarma çok iyi anlıyorum seni 😂😂😂 iftardan sonra alırız boylarının ölçüsünü:sinirli:
Sanki o dolapta ki kıyafetler kendinin değil de senin😂

KAFALARINA BİRER ÇORBA KEPÇESİ :KK67:

X