🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydın bugün planlı başlamak istiyorum güne.
Cocuk odasını tertemiz etmek istiyorum.dolaplarina derinlemesine el atmak.
Çamaşır makinasi çalışacak 2 defa.
Bir de fazlalıkları evden çıkarıp ihtiyaç sahiplerine göndermek.
Kitap okuyacağım.

Amaaa hepsinden önce Acı bir Türk kahvesi

Afiyet olsun canım kolay gelsin çok acı yapma şu kahveyi bea ben şekerli severim

Oturma odasını süpürüp mutfağı toplayıp çıktım evden kızımı parka getirdim kimseler yok ben kızım ve kuşlar salıncağın birine kızım birine ben oturdum sallanıyoruz

Kalp kalbe karşı bende sana mesaj atacaktımbugün yufka ekmeği yaptık biraz pestilim çıkmış olabilir. Topikten bana bildirim gelmiyor bende kimse birşey konuşmamış diye girmiyorum.
Oh mis ellerinize sağlık ben de vatsaptan msj atarım diyordum dün uykum var falan demiştin bak çimlerin resmini attım gel yatalım tekerlenelim

Şu çimlere uzanasım geldi
Parkta kimse yokken salıncakta sallandım ne güzel bir duyguymuş çocukluğumu anımsadım
Çimlere uzanıp uyumuşluğum çoktur. Ben geçen sene sürekli parka gider salıncakta sallanırdım. Hem öğle vakti hemde akşam yemeğinden sonra. Arkadaşım ile kulaklıkları takar sallanırdık çok zevkli olurdu

Normalde çimlere bişey sermeden yatamam böcekten korkardım ama şimdi yatasım geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…