🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Burasıda öyle ,kapalı ama yağmıyor
Yağmur yağıyor arada da şakırdıyor burada sabah fırına giderken gelinlikten kalma şemsiyemi aldım yanıma bir rüzgar esti şemsiye ters döndü biri baktı öyle çaktırmamaya çalışıyorum rezillik 😂şemsiyeye de sövüyorum ben seni atardım ama işte hatıra :KK70: telinin biri kopmuş sallanıyor rezillik 😂 başka şemsiyem var mı var 😂

Yağmur yağıyor arada da şakırdıyor burada sabah fırına giderken gelinlikten kalma şemsiyemi aldım yanıma bir rüzgar esti şemsiye ters döndü biri baktı öyle çaktırmamaya çalışıyorum rezillik 😂şemsiyeye de sövüyorum ben seni atardım ama işte hatıra :KK70: telinin biri kopmuş sallanıyor rezillik 😂 başka şemsiyem var mı var 😂
Hiç sevmem şemsiye kullanmayı 🙄ben ilkokula giderken yağmurlu günlerde annem zorla elime tutuştururdu hepte ters dönerdi

🤣
Çok tatlisin

Yeni kitaba başlama...
Şeker Portakalının devamıymış🥰

Eklentiler

• IMG_20210405_181959.jpg
    IMG_20210405_181959.jpg
    139,8 KB · Görüntüleme: 31
Slm kızlar,
Sabah okula gittim geldim öğleden sonra kurs için tekrar gittim.
Öğlen giderken çocukları kayınvalideme bıraktım. Evleri müstakil bahçede oynasınlar dedim.
Dönüşte almak için uğrayıp kahvesini içtim iyi geldi.
Eşim Pazar alışverişi yapmış onları yerleştirdim eve gelince.
Küçük oğluşu yıkadım.
Büyüğü de yıkayacağım birazdan.
Kek yapasım var bakalım. Üşenmezsem daha da bi şey yapamam. Sofra kur kaldır dışında tabi 😅

Mikan Mikan cım ben bu işi resmiyete döktüm canım :KK70: dijital denge menüsü varmış telefonda çok güzel 1 haftada kullandığım internet süresini görünce gerçek mi bu ya dedim 😭saat 12 yi 11.30 a çektim canım

Eklentiler

• Screenshot_20210405_195137_com.huawei.parentcontrol.jpg
    Screenshot_20210405_195137_com.huawei.parentcontrol.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20210405_194710_com.huawei.parentcontrol.jpg
    Screenshot_20210405_194710_com.huawei.parentcontrol.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 30
Evet benim de genelde ortalama 3 saat civarı 4 ü bulduğu da oluyodu. 11.30a çekmene çok sevindim🥳
Gün içerisinde netimi açmak durumunda oluyorum ama buraya fazla giriyorum bu süreyi azaltmalıyım saat sınırı koymamız çok iyi oldu yoksa geç saatlere kadar tlf elde oluyordu sabah da uyanınca alıyordum süper oldu bu 👍

Kitap okumada hedef sayfa sayısına ulaştım. Biraz da Kuran okuyacağım birazdan kızımı uyutup sessizlikte biraz daha kitap okumak
Bu akşamki kapanışı erken yapıyorum.
Yarına mutlu, sağlıklı uyanmak dileğiyle
Hayırlı geceler :KK200:

X