🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugünki adımı rezillikle takdim de edeyim ama fırına giderken tlf yanımda değildi oraya bi 500 adım ekliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210404_164311_com.huawei.health.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 19
Birazdan yatak odasından akşam güneşi vurursa yüzüme kendi kendime iltifat ederim ben
Akşam güneşi güzele vururmuş diye tövbe Yarabbim kendi kendine iltifat eden ben gibi var mıdır acaba
Ben geçen aynaya bakarken eşime diyorum ki çok şanslısın benim gibi güzelini ben olsam ben de kaçırmazdım

Ben artık kendim ile ilgileniyorum . Saçlarımı düzenli tarayıp örüyorum,yüzüme Aloe Vera ile maske yapıyorum sonrasında kantaron yağı sürüyorum . Oh ne dünya varmış . Hep ev işi hergün ev işi insan kendisini unutuyor

Oo muhteşemsin desene daha da güzelleşeceksin zaten güzelsin

Aynı baklava reklamı eşime de çıkmış tıklamış dayanamaz çünkü fiyatı görünce gözleri pörtlemiş 1 kilosu 117 TL haftasonuna özel fiyat yazmışlar bir de dedim sakın alayım falan deme ben sana yaparım yapmazsın sen tabii yapmam onca uğraş dur bekle bayrama az kaldı aldırmama taktiği ben sana yaparım

Bende bir ara makyaj yapıyordum ama palyaço ya benzediğini fark ettim ve makyaj yapmayı bıraktım . Eyeliner ve far sürme işini yapamıyorum

Bende bir ara makyaj yapıyordum ama palyaço ya benzediğini fark ettim ve makyaj yapmayı bıraktım . Eyeliner ve far sürme işini yapamıyorum
Yok canım ya niye öyle diyorsun, makyaj biraz alışkanlık meselesi yapmaya alışınca yapmayınca tuhaf hissediyorsun, yapmıyorsan normalde yapınca tuhaf geliyor. Bir de renkler önemli doğru renkler olunca ve abartmadan yapınca doğal duruyor. Eyerliner çekmeyi YouTube da video izleyerek öğrendim

Ah soruya bak diyete başlayalım mı ah canım başlarım da başlaması ile bitmesi bir oluyor

Eyeliner çekmek bile insana çok iyi hissettiriyor dur ben de bu akşam ruj süreyim

Canım far işine hiç girişme zaten hiç far kullanmam bir zamanlar düğünler varken kuaföre makyaj yaptırmaya gittiğim zaman onların sürmesi profesyonel oluyor diye o şekilde kullandım ama eyeliner sürersin benim sürmem ise her seferinde yine ince olmadı diye söylenmemle bi çekmeyi hala beceremiyorum diyerek öyle böyle oluyor işte

Menülerimizi falan paylaşalım birbirimize gaz verelim, yaz geliyor tiril tiril elbiseler giyeceğiz böyle göbekle olmaz
Önceden belime otururdu elbiseler şimdi bel inceliği yok kilo almamışım ona çok şükrediyorum paylaşalım canım evvelki gün tartıldım kilo almamışım diye browni intense ile kutladım

Ben deneme amaçlı bir ara her akşam evde makyaj yapıyordum elim alışsın diye ama olmayınca olmuyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…