🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Far sürme zaten eskidendi far:KK48:şimdi likit farlar var eyeliner üstüne sürmeye daha güzel oluyor mesela ben simlisini aldım arada sürüyorum çok hoşuma gitti
Eskidendi lafı eskide kaldı . Şimdi ki çağda eskidendi denilen şeyler moda oluyor . Çevremde ki herkes far sürüp geziyor

Mikancım kitap okumayı rutine dönüştürdün mü? Dijital detoks inşallah başaralım darısı sağlıklı beslenmeye olsun
1 yıldır kitap okumam düzenli arada es geçtiğim günler oluyor kafam doluysa vs. Yatmadan 2 sayfa da olsa okuyorum bu aralar telefona bakmamak için gün içinde de okuyorum. Her gün kitap bildirimi de yapalım 😅

1 yıldır kitap okumam düzenli arada es geçtiğim günler oluyor kafam doluysa vs. Yatmadan 2 sayfa da olsa okuyorum bu aralar telefona bakmamak için gün içinde de okuyorum. Her gün kitap bildirimi de yapalım 😅
Tamam canım kitap bildirimi de yapalım ben de bazı günler kendime izin veriyorum ama 1 sayfa da olsa kitabı açmaya çalışıyorum

Far bana da demode geliyor biz küçükken çok modaydı 🤣 ama yine sev severim özellikle siyah ve gri sürmeyi çok severim
Aslında palet far güzel ama o da normal bir şekilde ve günlük sürülmez sanırım ben daha soft doğal yapmayı seviyorum bazen aşırıya kaçıp bronz yaptığım oluyor :KK70: liseden kalma alışkanlık hala bronz yapma hali var 😂

Aslında palet far güzel ama o da normal bir şekilde ve günlük sürülmez sanırım ben daha soft doğal yapmayı seviyorum bazen aşırıya kaçıp bronz yaptığım oluyor :KK70: liseden kalma alışkanlık hala bronz yapma hali var 😂
Şu an bende de sadece kahve tonları var ve mat çok kullanmıyorum düğünlerde falan güzel oluyor

X