🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kedileri seviyorum yavru olanlardan bir tanesini kucağıma alıyorum başlıyor miyaklamaya anne olan sesini duyduğu anda diğer odadan koştura koştura geliyor o da kucağıma yavrusuna ne yapıyorum diye bakıyor hemen yatağına koyuyorum hemen sarılıyor yavrusuna

Hee ya o zayıflıktan çıkmaz mı? Çok mu zayıfladın:) ayrıca çıkığı makbul değil mi?
Kocacığına geçmiş olsun orası alçıya da alınmıyodur. Nasıl iyileştiyse.
Biraz zayıfladım ama çok değil şiş gibi duruyor sağ taraf zayıflıktan değil yani
Aynen alçı yok öyle bekledik iyileşmesini ne gerilmiştim çok kızmıştım kendisine üzülememiştim o haline

O tarz yerler alçı olmuyor galiba komşudan biliyorum ben de bikaç ay yattı evde ama o

Valla ne yalan söyleyeyim çirkinleryani gözleri falan bir tuhaf duruyor . Tüyleri uzarsa o zaman daha sevimli olurlar
Olsun çirkin olsunlar benim minnoşumun yavruları onlar analarını aldığımda minnacıktı ama bugün kucağıma aldım tembihledim sakın dışarı gidip oynaşma onla bunla bak gördün kolay doğum yapmadın dikkat et peşinden koşanlara yüz verme sen artık annesin güzelce tembihledim

Yani bi de haber vermedenn. Haketmiş bi nevi
Allah beterlerinden esirgesin diyelim. Hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…