🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Benim eşle paylaşımım iyi bu ara. Akşam o işten gelince yemekten sonra çocukla oynarız genelde. Çay içeriz, çaysız olmaz her şeyden konuşuruz sınır yok. Ama temizlik yemek vb böyle şeylerde yardım etmez. Onlar bende. Aslında iki farklı karakteriz ama birbirimizi dengeliyoruz. Ha bazen beni çok feci sinirlendirir. O zaman da ondan kötüsü yok genelde verimliyiz bu durumda
can09e kendine iyi bak, geçmiş olsun

Harika. Paylaşımlarınız verimli olsun da artık yardımı da şöyle duruversin. Gene bak çocuklarla oynuyor.
Biz de farklı karakterleriz lakin. Birbirimize uydurduk bi çok şeyimizi ee dile kolay nerdeyse 20yıl olucak.
Çok teşekkür ederim. Siz de iyi bakın

Evet azaltarak bıraktıracağım. Şimdi 7/24 beraberiz neredeyse. Haftaya kayınvalidem bakmaya başlayacak. Gün içinde daha az emecek. Bu ay tamamen kesmeyi düşünüyorum

Sanada Günaydın canım kahvaltı yapıp mutfağı temizlicem bugün. Sonra yürüyüş yaparım.
A aaa kendine mi Günaydın diye cevap verdin Allah iyiliğini versin emi
Günaydın canım mutfağı derledim topladım biraz elde yıkanacak temizlenecekleri hallettim bugün kızımı parka götüreceğim oradan annemlere geçerim inşallah yürüyüş de yapsam çok iyi olur güneş açtı burada bugün

Evet azaltarak bıraktıracağım. Şimdi 7/24 beraberiz neredeyse. Haftaya kayınvalidem bakmaya başlayacak. Gün içinde daha az emecek. Bu ay tamamen kesmeyi düşünüyorum
Adaçayı diyorlar kesmesi için ben de kesmeye karar verdiğimde denemeyi düşünüyorum. Kolay gelsin bize:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…