🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Peki nasıl yapacağız ben gece 1den sonra açmıyorum sabah da kotayı 10 yapayım nasıl yapsak acaba
Ben de gece 1 den sonra açmıyorum çünkü genelde 10da uyuyorum
Bence önce 1 hafta gece 11 sabah 11 yapalım. Ne dersin ? Yani haftaya Cuma’ya kadar gece 11 de interneti kapatıp sabah 11 e kadar açmayalım.
Gelecek hafta başka bir detoks deneriz. Bu teklifime var mısın yok musun ?

Sen erken yatıyorsun bu saati gece12 sabah 11 yapsak nasıl var mısın? Bu olur mu?

Hahahah
Selamlar.
Pazar gününden yemekleri yapmıştım dün bitirdik. Bugün kahvaltı yaptık.
Mikancım. 10da nasıl yatabiliyosun bravo:)
Ağrılarım var.maalesef. egzersizi günde 3 demişti sabah akşam yapmaya çalışıyorum. Haftada iki ilaç da yetmiyor kanımca.
Çocuklar ve evden bahsediyoruz. Eşlerinizle paylaşımlarınız ne alemde? herkes kendi kabuğunda mı? Yoksa verimli mi? Biraz da bunlardan bahsetsek.

Nasıl yani canım eşlerle verimli derken mümkün olduğunca veriyorum canım kısmıyorum ama

Geçmiş olsun, benim de kolum çok ağrıyor hala.. Genelde 10 da yatağa geliyorum. Çocuklar 9-9.30 gibi uyuyor. Bazen biraz telefonda takılıyorum uyumadan, genelde kitap okuyorum. Sonra yatıyorum 11-11.30u buluyor bazen. Dizim varsa 12 ye sarkabiliyor.

Ne güzel erken alıştırmışsın. Maşallah. Sabah kaçta kalkıyorsun?
Benim kız alarm mübarek 6 gibi uyanıyor gece de 11 12. 6ya kadar da 1 2 defa memeye kalkıyor.
Ben de o saatten sonra yatmıyorum. Çay egzersiz üst baş. Bulaşıkları yerleştirmedimse onları hallediyorum 7 20 de evden çıkmış olmaya çalışıyorum.

neyden kısmıyon
Misal bizim paylaşımlar temizlik hariç, genelde çocuklar ödemeler piyasa durumu öyle gelişiyor bu manada sormuştum
Eşlerle paylaşım deyince benim eş temizlik neyim yapmıyor çoraplarını çamaşır sepetine atsa o yetecek ödemeler deyince ben keyfiyetten çalışıyorum faturalar ödemeler ona ait ee paylaşım derken benim birşey yok ki canım muck muck

Muckları da onların olsun.bugün sinirlendirdi beni ondan gıcığım biraz.

Benim özellikle küçük oğlan erken yatmayı seviyor ama sabah aynı seninki gibi 6 ya kurulu alarmımız. 1 hafta öncesine kadar gece sayamadığım kadar çok uyanıyordu. Gece emmesini kestim şimdi yine 2 defa uyanıyor üstelik geri uykuya zor geçiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…