🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Slmlar bugün okulda dersim ve kursum vardı. Hiçbir iş yapmadım evde. Yemeğe de kayınvalideme gittik iyi oldu. Yemekle de uğraşmamış oldum. Ama çok yorgun hissediyorum. Okulda dersten sonra eve gelip sonra tekrar gidiyorum o yoruyor. Sadece eşimin Pazar’dan aldıklarını yerleştirdim. Çocukların üstünü değiştirdim. Kendim duş aldım, şimdi çay faslına geçeceğim

Sabah büyük Bi markete gittim yerlerde fare arıyorlardı tatlı alacaktım çıktım hemen dışarı. Ondan heralde temizlik yapasım geldi dip köşe yapayım yarın.

Şu pasiflorayı 3 gündür içiyorum ilk bir ölçek aldım Bktım tık yok sonraki gün 2 ölçek yine tık yok bugün 2,5 ölçek içtim yarın şişeyi dikerim heralde mide yanması yaptı üstüne.. Sen nasıl oldun Panikle atak geliyor mu

Canım o çok hafif bir ilaç 3 ölçekte anca fayda ediyordu bana korkmana gerek yok yani bitkisel o hamileyken veriyorlardı ben içmemiştim ama aşırı atak anında 3 ölçek içiyordum

İnsanlarda sıkıldı artık bir de siyasetçilerin kalabalık mitinglerine sevinmesinden sonra kızamıyorum kimseye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…