🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yorulmuşum azcık uzandım nasıl uyku çöktürüyor kitap okumak istiyorum bugün içimden bir ses dışarı çık diyor sonra otur totonun üstüne başlatma gezmene şimdi diyor 😂 hava da kapalı koltuğa uzanayım bari napayım

Çok mu kullandınız ne yaptınız yerleri silmeye yeni çıkmış geçen kuzenim silmiş evi o kadar ağır deterjan kokuyor ki hiç öyle şeyler kullanmıyorum ben
Yok yüzey temizleyici ve bir iki şey daha karıştırdım. Asperox mu ne birşey vardı onunla çok içli dişli oldum ondan herhalde

Hepinize kolay gelsin kızlar 😍
Bu saat oldu daha hiçbirşey yapmadım. Ama kendime kahve yaptım🤣
İçeyimde kalkayım saat kaç olmuş 😬

Eklentiler

• F0C4E6CD-4379-4C97-8B15-E3BE504E0782.jpeg
    F0C4E6CD-4379-4C97-8B15-E3BE504E0782.jpeg
    153,2 KB · Görüntüleme: 29
Bende şimdi oturdum salonu temizledim perdesini yıkadım cam sildim banyo da dip köşe silindi. Şimdi mutfaktan devam etsem mi temizliğe yada hiç bulaşmayıp yarın bütün gün mutfağa mı ayırsam diye düşünüyorum. Dolapların iç dış hertarafını silicem şimdi oturunca üstüme ağırlık çöktü yarın yapayım en iyisi.

Kız karıştırmadım. Mutfakta biraz fazla asperox kullandım ondan oldu herhal😬yerleri silmek için yüzey temizleyici ve loc karıştırdım ondan birşey olmaz ağır değildi onlar
Ay loc dedin bayadır almadım he önceden ne alırdım şimdi kaç para oldu ki o meret😂o zamanda ne pahalıydı😂

Harikasın ya bunlar pahalıya satılıyor hem dün sahilde gördüm kadın sermiş anahtarlık olarak da yapmıştı fiyatını sormadım ama başka yerlerde gördüğümde baya pahalıydı
İpler çok pahalı ya el emeği de olunca pahalı geliyor. Satamazsam elimdeki ipler bitince bırakırım zaten yazın sıcakta örülmüyor.

X