🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Eve geldik
Mutfağı salonu sildim
1 makina çamaşır astım
Elde yıkanacak bikaç çamaşır vardı onları yıkadım
Yemek dışarıdan aldık hazırdı yemek işi yoktu
Şimdi oturdum uyku çöktürdü
Kuşların ekmeklerini akşamdan koyucam dışarıda gördüm biri atmış yine ekmek aldım ziyan olmasın diye
Hiçbir şey yapasım yok ya

Tamam bende öyle yapmayı düşünmüştüm. Cildinize faydaları neler yani gözlemlediğiniz kadarını soruyorum.
Çok düzenli kullanmadım ama sürünce psikolojik olarak mı bilmiyorum ama yüzü aydınlatıyor gibi geldi. Yaralara tahrişlere iyi geliyor. Yine de ilk kez kullanıyorsan cildini gözlemle alerji olabilir. Yıkaması zor bide jel olduğu için

Çok düzenli kullanmadım ama sürünce psikolojik olarak mı bilmiyorum ama yüzü aydınlatıyor gibi geldi. Yaralara tahrişlere iyi geliyor. Yine de ilk kez kullanıyorsan cildini gözlemle alerji olabilir. Yıkaması zor bide jel olduğu için
Tamam çok teşekkür ederim 😊

İyi akşamlar arkadaşlar bende bugün iki odayı dip kucak cam perde sildim yıkadım.Akşam oluverdi bugün 5 de yasak başladığı için eşimde erken geldi yemek mutfak ta çoktan toplandı. Çay kahve sevmeyen bir kocam olduğu için akşam çocuklar birşey istemezse bulaşık çıkmıyor bidaha şükür.

Niloyanın kocası işten gelecek yatakta sündükleşiyor biri bacağından çekip kaldırabilir mi? :KK70:

Eklentiler

• IMG_20210329_064633.jpg
    IMG_20210329_064633.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 30
Efenim yaptığım işleri yazayım;

Mutfağı derledim topladım elde yıkanacak bulaşıkları yıkadım sütü süzüp kaynaması için ocağa koydum 5 kilo

Oturma odasını dip köşe sildim
Banyo ve wc çıkışı yerler silindi paspaslar değişti

Aaaaa bu kadar mıydı yaparken çok iş yapmış gibi hissettim kendimi ama ben yazınca azcık oldu :KK70:

Şimdi oturdum kahvemi içiyorum umarım sütü ocağa taşırmadan kurtarırım :kahve:

Eklentiler

• IMG_20210329_130236.jpg
    IMG_20210329_130236.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 24
Kahve içerken avizeye bakıyorum amann iyi ki silmişim ne de güzel parlıyor diyorum :KK70:bi ara kapılara girişmem lazım 1.5 saat sürüyor onları da silmek 2 şer 2şer silsem günde olur mutfak dolaplarını yapıcam bigün inşallah camları hiç demiyorum azcık güneş açsın hava ılınır gibi olsun o zaman bir gaza gelir silerim belki 😂

Mutfağı derledim topladım elde yıkanacak bulaşıkları yıkadım sütü süzüp kaynaması için ocağa koydum 5 kilo

Aaaaa bu kadar mıydı yaparken çok iş yapmış gibi hissettim kendimi ama ben yazınca azcık oldu :KK70:

Hamile olan ablama geldim sabahleyin. Doğumuna çok az bir süre kaldı evini rahat temizleyemiyor. Yaptığım işler ; Evi süpürdüm sonra tüm odaları sildim sonracıma 6 adet avize sildim 4 tane pencere camı sildim. WC lavabolar ve banyoyu yıkadım balkonu yıkadım. Şimdi de ablacım çay demledi onu içiyoruz :dondurma:

Hamile olan ablama geldim sabahleyin. Doğumuna çok az bir süre kaldı evini rahat temizleyemiyor. Yaptığım işler ; Evi süpürdüm sonra tüm odaları sildim sonracıma 6 adet avize sildim 4 tane pencere camı sildim. WC lavabolar ve banyoyu yıkadım balkonu yıkadım. Şimdi de ablacım çay demledi onu içiyoruz :dondurma:
Ay maşallah 🧿 pire gibisin yine Zerrecim
Afiyet olsun Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin
Ay anılarım canlandı annemle kardeşimle yapmıştık 🥰

Ben dün bir güzel taşırdım 🤦🏻‍♀️

Senin gibi bir kardeş ya da evlat istiyorum 🤩😍

X