🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Slmlarrr,
Tüm ev süpürüldü/silindi.
Nevresim değiştirildi.
Çamaşır yıkandı.
WC lavabo yıkandı.
Mak. Temizlendi.
Oğlumun beşiği kaldırıldı, yer yatağı serildi. Beşikte rahat edemiyor artık.
Yemek yapıldı, yendi, mutfak toplandı.
Maşallah canım ellerine sağlık benim kız da yatağında yatmıyor koltuğu açıyoruz orada yatıyor gece ağlayınca yanına geçiyorum

Maşallah canım ellerine sağlık benim kız da yatağında yatmıyor koltuğu açıyoruz orada yatıyor gece ağlayınca yanına geçiyorum
Yazın bir kaldırdım kışın üşüdü yerde uyuyamadı yeniden kurdum şimdi yine yatmıyor. Çok yer kaplıyor zaten İyi oldu oda ferahladı. Biz hepimiz aynı odada yatıyoruz 😅

Bakın kıskanç bir kızçe :KK70:
Pijamalarımla uyumlu çoraplarıma sahip çıktı benim onlar çıkar dedi aynı pijamadan onda da var o giycekmiş o çorapları :KK70:
Maşallah onun minik ayağınaa çokta yakışmış annesi elleme anne kız kombini yapmış🤣🤣

Kahvaltı topladım makineyi boşalttım. Kahvaltı bulaşıklarını koydum
Süpürge tuttum eve hızlıdan hemen üstten
Ailelere gittik geldik.
birazdan çamaşır atıp kandil ibadetimi yaparım günü bitiririm🤗

Maşallah onun minik ayağınaa çokta yakışmış annesi elleme anne kız kombini yapmış🤣🤣

Kahvaltı topladım makineyi boşalttım. Kahvaltı bulaşıklarını koydum
Süpürge tuttum eve hızlıdan hemen üstten
Ailelere gittik geldik.
birazdan çamaşır atıp kandil ibadetimi yaparım günü bitiririm🤗
Ellerine sağlık canım ben pek bugün iş yapamadım desem yeridir
Anneme gittim kandilleşmeye
Kayınvalidemlere gittim kandilleşmeye görümcemler ve eltim de gelmiş birlikte akşam yemeği yedik şimdi Kuran okucam inşallah namazımı kıldım

Yazın bir kaldırdım kışın üşüdü yerde uyuyamadı yeniden kurdum şimdi yine yatmıyor. Çok yer kaplıyor zaten İyi oldu oda ferahladı. Biz hepimiz aynı odada yatıyoruz 😅
Biz bi orda bi burda bi yatak odasında bir oturma odasında taşınıp duruyoruz kızım yatağına alışmadı bi türlü
Kışın yer soğuk olur canım ben çok severim yer yatağını yazın üfül üfül hele ön balkonda yer yatağı atar uyurdum kız olmadan önce 😁

Ellerine sağlık canım ben pek bugün iş yapamadım desem yeridir
Anneme gittim kandilleşmeye
Kayınvalidemlere gittim kandilleşmeye görümcemler ve eltim de gelmiş birlikte akşam yemeği yedik şimdi Kuran okucam inşallah namazımı kıldım
Bende anca hızlı hızlı canım. Haftasonları bende kendime tatil veriyorum aslında 🤣🤣
Allah kabul etsin canım.rabbim dualarını kabul etsin 🤗🌸

Mutlu günler :KK200:
Evi topladım çıktık sahile geldik :KK200:
Huzurlu günler diliyorum...

Eklentiler

• IMG_20210328_134541.jpg
    IMG_20210328_134541.jpg
    207,2 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20210328_134326.jpg
    IMG_20210328_134326.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210328_134309.jpg
    IMG_20210328_134309.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 29
Mutlu pazarlarr ❤️
bende bugün ortalığı topladım heryerden bir eşya topladım resmen haftasonu nasıl bu kadar dağılabiliyor anlamıyorum🤣
Birde eşimin iş kıyafetlerini yıkayıp astım
Kahvemi yudumluyorum. Bir yemek yapıcam bugünlük bu kdar :kahve:
He birde elimdeki kitabı bugün bitirirsem çok iyi olucak 🤗

Sen gel de bana sor :KK70:
Parktan çıktık kızım bir cadalozluk yaptı anlatamam gören de hiç parka götürmüyoruz sanır ah ahh
Ahaha yaa yetmezki çocuklara saatlerce dursada😂😂
Şimdi küçüklüğüm aklıma geldide çok net hatırlıyorum annem pazardan istediğim bebeği almadı diye yerlere yatmıştım ağlarken acaba kendim gibi bir çocuğum olurmu çok korkuyorum 😂😂😂😂

Mutlu pazarlarr ❤️
bende bugün ortalığı topladım heryerden bir eşya topladım resmen haftasonu nasıl bu kadar dağılabiliyor anlamıyorum🤣
Birde eşimin iş kıyafetlerini yıkayıp astım
Kahvemi yudumluyorum. Bir yemek yapıcam bugünlük bu kdar :kahve:
He birde elimdeki kitabı bugün bitirirsem çok iyi olucak 🤗
Bugün dünnn hiç iş yapasım yoktu böyle sessiz sakin oturmak istiyorum sessizce yürüyüş yapayım ruhum dinlensin
Sabah bulaşık makinasını boşalttım
1 makina çamaşır dürdüm
Evi derli toplu bıraktım
Süslendim püslendim dışarı çıktık
Ama sabah çok erken kalktım namazımı kıldım Kuran okudum kitap okudum baktım benimkiler uyuyor 1 2 saat daha kestirdim sonra kalktık

Ahaha yaa yetmezki çocuklara saatlerce dursada😂😂
Şimdi küçüklüğüm aklıma geldide çok net hatırlıyorum annem pazardan istediğim bebeği almadı diye yerlere yatmıştım ağlarken acaba kendim gibi bir çocuğum olurmu çok korkuyorum 😂😂😂😂
İşte o kız benim kız :KK70:
Parktaki çocuklara resmen emir veriyor sen şuraya otur sen şuraya otur parktan çıktık diye ne ağlamak onun gibi bir çocuk daha yok ağlayan öyle

Bugün dünnn hiç iş yapasım yoktu böyle sessiz sakin oturmak istiyorum sessizce yürüyüş yapayım ruhum dinlensin
Sabah bulaşık makinasını boşalttım
1 makina çamaşır dürdüm
Evi derli toplu bıraktım
Süslendim püslendim dışarı çıktık
Ama sabah çok erken kalktım namazımı kıldım Kuran okudum kitap okudum baktım benimkiler uyuyor 1 2 saat daha kestirdim sonra kalktık
En güzelini yapmışsın valla bu havada insan evde duramazkii😍😍

X