🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
günaydınn,
bıraz geç kalkınca henuz hıç bır ışe başlamadım anca kahvaltı yap kahvaltıyı kaldır oldu. ışlere nereden başlıyım derken 1 partı çamaşır attım aradan çıksın bugün yıkayabıldığım kadar yıkamalı. salı dıp köşe temızlendı ev dün başım çok ağrıyo dıye ış yapmadım yıne başa sardık
Daha kahvaltı yapmadan akşama ne yemeği yapsam acaba diye düşünmek
ayy bende aynı telaştayım bulan varsa bana da desın :) bu ara ne yapacağımı şaşmış durumdayım.

Şarjlı süpürge çok rahatlıkmış ya. Erkende kalkınca
şarjlı süpürge şahane bende çok memnunum o kadar pratıkleştırıyorkı süpürme ışını. robot süpürge şahane dıyordum şarjlı supurge gelınce papucu dama atıldı robotun:)

Aa nasıl birşeymiş o ben de bir bakayım

Selam kızlar. Sabah küçük oğlumu aşıya götürdük. Sonra diyetisyen tahlil istemisti onun için hastaneye gititm kan verdim. Eve geldik . Kahvatli Faslı. Evi topladım supurdum. Örtüler silkelencek. Ev silincek tozlar alıncak. Çamaşır topla tekrar as işi var. Balık pisircem bugün . O yüzden ev silmeyi balıktan sonraya bıraktim.

Benim işler güçler kaldı eşim işten ayrıldı evde 2 aya yakın bugün çocukları bir yere götür dedim bende rahatça iş yapçaktım ama benimkiler bensiz gitmedi bizde dağ bayır gezdik geldik

Amin canım bilemiyom ki şimdilik bir şey yok ortada kirada evimiz var onun geliri dükkandan kalan idare ediyoruz ama sigorta yok o düşündürüyor işte. hayırlı kapılar çıkarsın Rabbim.
Herşey olacağına varır . İnşallah en kısa sürede eskisinden de iyi bir iş bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…