🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
günaydınn,
bıraz geç kalkınca henuz hıç bır ışe başlamadım anca kahvaltı yap kahvaltıyı kaldır oldu. ışlere nereden başlıyım derken 1 partı çamaşır attım aradan çıksın bugün yıkayabıldığım kadar yıkamalı. salı dıp köşe temızlendı ev dün başım çok ağrıyo dıye ış yapmadım yıne başa sardık:KK43:
Daha kahvaltı yapmadan akşama ne yemeği yapsam acaba diye düşünmek :KK51:
ayy bende aynı telaştayım bulan varsa bana da desın :) bu ara ne yapacağımı şaşmış durumdayım.

Şarjlı süpürge çok rahatlıkmış ya. Erkende kalkınca
şarjlı süpürge şahane bende çok memnunum o kadar pratıkleştırıyorkı süpürme ışını. robot süpürge şahane dıyordum şarjlı supurge gelınce papucu dama atıldı robotun:)

günaydınn,
bıraz geç kalkınca henuz hıç bır ışe başlamadım anca kahvaltı yap kahvaltıyı kaldır oldu. ışlere nereden başlıyım derken 1 partı çamaşır attım aradan çıksın bugün yıkayabıldığım kadar yıkamalı. salı dıp köşe temızlendı ev dün başım çok ağrıyo dıye ış yapmadım yıne başa sardık:KK43:

ayy bende aynı telaştayım bulan varsa bana da desın :) bu ara ne yapacağımı şaşmış durumdayım.

şarjlı süpürge şahane bende çok memnunum o kadar pratıkleştırıyorkı süpürme ışını. robot süpürge şahane dıyordum şarjlı supurge gelınce papucu dama atıldı robotun:)
Aa nasıl birşeymiş o ben de bir bakayım

Selam kızlar. Sabah küçük oğlumu aşıya götürdük. Sonra diyetisyen tahlil istemisti onun için hastaneye gititm kan verdim. Eve geldik . Kahvatli Faslı. Evi topladım supurdum. Örtüler silkelencek. Ev silincek tozlar alıncak. Çamaşır topla tekrar as işi var. Balık pisircem bugün . O yüzden ev silmeyi balıktan sonraya bıraktim.

Amin canım bilemiyom ki şimdilik bir şey yok ortada kirada evimiz var onun geliri dükkandan kalan idare ediyoruz ama sigorta yok o düşündürüyor işte. hayırlı kapılar çıkarsın Rabbim.
Herşey olacağına varır . İnşallah en kısa sürede eskisinden de iyi bir iş bulur 🤲🤲

Tripli bir bebek koyuyorum buraya sanırım regl dönemi 😂

Eklentiler

• IMG_20210325_115543.jpg
    IMG_20210325_115543.jpg
    158,7 KB · Görüntüleme: 25
X