🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugüne kadar yazdıkların hep doğruydu bu ilgimi çekti bilerek öyle yazdın ironik bir anlamımı var acaba dedim 😊
Yok canım ya sabah ben bi şarkıyla öyle duygusala bağladım ki kahvaltı sonrası çay içerken ağladım bile :KK70: we have olmalıydı farkındayım şu sıralar İngilizce'ye biraz sardım zamanları kalıpları unutmamışım da kelime dağarcığım oldukça azalmış onu da rutine oturtmam lazım

Mikan Mikan cım kursa yazılmayı düşünüyorum ama onların da şu sıra kapanma ihtimali varmış 2.düzey oluyor sanırım benim sınavla belirler istiyorum şunu bi rayına oturtayım yarım kalmasını istemiyorum kızım da büyüyor temelden öğrenmesini çok istiyorum bugün dance monkey şarkısını söylüyor yarım yamalak😂

Yok canım ya sabah ben bi şarkıyla öyle duygusala bağladım ki kahvaltı sonrası çay içerken ağladım bile :KK70: we have olmalıydı farkındayım şu sıralar İngilizce'ye biraz sardım zamanları kalıpları unutmamışım da kelime dağarcığım oldukça azalmış onu da rutine oturtmam lazım
Halledersin sen niloya, dile ilgin var belli. Bazen ben de karıştırıyorum unutuyorum. Kullanmayınca unutuluyor maalesef. İngilizce hikaye kitapları okuyabilirsin. Hem kelime dağarcığın gelişir hem eğlenceli olur. Kulağını da ingilizce film, şarkı, kitap, konuşma dinleyerek destekleyebilirsin. Sen zaten konuşma İngilizceni geliştirmek istiyordun sanırım gramere takılma. Yabancılar da have has e dikkat etmiyor konuşurken 😊

Halledersin sen niloya, dile ilgin var belli. Bazen ben de karıştırıyorum unutuyorum. Kullanmayınca unutuluyor maalesef. İngilizce hikaye kitapları okuyabilirsin. Hem kelime dağarcığın gelişir hem eğlenceli olur. Kulağını da ingilizce film, şarkı, kitap, konuşma dinleyerek destekleyebilirsin. Sen zaten konuşma İngilizceni geliştirmek istiyordun sanırım gramere takılma. Yabancılar da have has e dikkat etmiyor konuşurken 😊
Bi ara başlamıştım yine bıraktım şu günlük kitap okuma sayfa sayısını rutine oturtayım da sıra ona da gelecek inşallah 😁

Mikan Mikan cım kursa yazılmayı düşünüyorum ama onların da şu sıra kapanma ihtimali varmış 2.düzey oluyor sanırım benim sınavla belirler istiyorum şunu bi rayına oturtayım yarım kalmasını istemiyorum kızım da büyüyor temelden öğrenmesini çok istiyorum bugün dance monkey şarkısını söylüyor yarım yamalak😂
Senin prenses de annesine çekmiş dile ilgili🧿 cambly diye bir uygulama var orda yabancı hocalarla online konuşuyorsun bir araştır istersen

Senin prenses de annesine çekmiş dile ilgili🧿 cambly diye bir uygulama var orda yabancı hocalarla online konuşuyorsun bir araştır istersen
Bi ara okey oynuyordum online yabancı gördüğümde hemen İngilizce konuşmaya başlıyordum 😂unutmuş muyum falan diye ülkemize turist çekiyordum İstanbulu ziyaret edin bakın falan diyordum çoğu da gelmiş İstanbula yeah perfect diyorlardı 😂😂

An itibariyle ben
Azcık kitap okuyup yatıcam inşallah

Eklentiler

• IMG_20210326_011033.jpg
    IMG_20210326_011033.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 24
Sosyal medyada takip ettiğim bir traveller var sürekli seyahat eden bir adam ama muazzam yerler geziyor sayfa ismi yasaktır diye yazamıyorum dedim kaç gündür birşey paylaşmıyor korona falan mı oldu acaba dedim az önce baktım story sine paylaşmış resmi ekledim bilin bakalım neredeyim diye yazmış bildim tabi bilmem mi kelebekler vadisi kardeşim gitti orada resim çekindi tekne turuna katıldı koyları gezdi ben gidemedim :KK70:Egenin güzellikleri :KK200:storylerine bakmaktan inanılmaz keyif alıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210326_015838.jpg
    Screenshot_20210326_015838.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 22
Paylaşımlarında bu tarz sesleniş tarzı yazılar yazıyor geziyor ülkemiz her yeri ayrı cennet vatan bakmaya doyamıyor insan

Eklentiler

• Screenshot_20210326_020624.jpg
    Screenshot_20210326_020624.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Z Zerre uyuyor musun zerrecim huuuu burada horoz öteli çok oldu huuu şimdi orada yanında olsam dürter hadi kalk uykucu kahvaltı yapalım kahvaltıya yardım et hadi patatesi sen soy ben de çayı demliyim derdim :KK200: kız zerre çok uzaksın ya yakın olsan seninle tanışmaya gelirdim cimcime 😂

3 te uyuyup 9 da kalkmak Allah bereket veresin bu halimize şükür ne diye o kadar geç yatarım anlamış değilim gözlerimden uyku akıyor kızım uyandı kalkmam lazım 😁

X