🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben aslında daha önce panik atak anksiyete topiğimde yazıyordum sonra dedim yaptığım işleri yazarsam belki rutine oturtabilirim çünkü bu hastalık dolayısıyla baya işlerimi aksatıyordum terapistim de yazarsam etkili olacağını söyledi ben de burada hergün yazmayı denedim yazdıkça yapasım geldi yapmak istemediğim günler kendime bugün izin veriyorum dedim gibi tam düzene oturtamasam da eskisi gibi değil çok şükür günde kaç tane tefriciye çekiyorsun canım ben de 3 aylar girdi hedef koydum kendime hergün belli bir sayfa Kuran okuyacağım diyorum 5 6 sayfa 10 sayfa belli olmuyor önemli olan açmak 1 sayfa da olsa okumak şuan adetliyim ara verdim

Benim de yaş 31 .
Bende planli yazmıyorum başlayınca geliyor devamı.
Eskiden günlük tutardım şiir yazardım.
Yazmayı çok seviyorum. Çocuklardan sonra duygularımı dışarı çıkaramaz oldum. O topigi açınca daha bir iyi hissettim duygularım kaybolmamis dedim. Hala hissedebiliyorum .
Bende de biraz panik var inanır mısın yazmayınca baslayinca kendimle tekrar barıştım sanki panigimde bile azalma farkettim.
Acılarımızı sevinclerimizi duygularımızı bizim kadar kimse anlayamıyor o yüzden bazen sadece kendine anlatasi geliyor insanın.
Başımızı en iyi yine biz oksuyoruz sanırım.

Ne güzel aynı yaştaymışız çocuklarla ilgilenirken kendimizi erteliyoruz bunu farkettim yazmak mutlaka iyi geliyor kanıtlanmış bir gerçek terapistim de önerdi bana bazen buraya yazmadığım zaman ajandama not tutuyorum çok iyi oluyor ama duygusal manada topiğindeki gibi yazamıyorum duygularım çok dağınık bu aralar bazen hayatı sorguluyorum çevremde iyi insanların yaşadığı zorlukları görünce bilmiyorum ki tarifsiz duygular yaşıyorum koronanın de etkisi oldu bu duyguları yaşamama

Ben mesela panik atak sayfamda yazdıklarımı en başta yazdıklarımı okuyorum diyorum bak ne günler yaşamışsın bu halime çok şükür diyorum

Kızlar iyi geceler
İşlerimi halledip biraz kitap okuyup yatmayı planlıyorum.
İnternete telefona girme sınırım var kendime koyduğum saat 1:00 internetimi kapatma sınırım bunu aşmamaya çalışıyorum
Huzurlu uykular dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…