🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Camlarınızı silin sizde

Herkesin temizlenmesi ya da düzenlenmesi gereken yer farklı oluyor zaten çoğunlukla .
Dediğin çok mantıklı herkesi hadi şunu yapın diye çağırmak abes kaçıyor.
Ama bir etiket gorunce insan bir hevesleniyor.
Buranın farklı güzel bir sohbet havası var. Cok samimi geldi bana topigin.
Kendime has açtığım topigim yazıp rahatlamak amaçlıydi. Burası tam sohbet eşliğinde insanı güzel işlere motive eden bir topik.
Yaş kaç niloya?

O biraz tehlikeli canım bizim bir arkadaşımız yapıyor o işi geçen 100bin tl sini zor kurtardı ama hala devam ediyor yakın bir arkadaşımız inan onun adına ben bile korkuyorum paranın hepsi gidecek diye az bir meblağ da değil konuştuk ettik ama olmadı yine döviz aldı

Yok ya öyle değil mesela Twitter da bazı kişiler değerlendirme yapıyor işte şu tarihte altın fiyatları düşebilir-yükselebilir gibi babamda ona göre alıyor satıyor

31 yaşındayım canım sen
Mesela şöyle yapalım bugün şu işi yapıcam diyenler o gün sonunda bir aksilik olmazsa şayet o planladıklarını yazsınlar yaptım diye ben mesela 2 tane avize silicem diyeyim akşama da onu yaptım diyeyim planımıza uyalım nasıl olur
Topiğindeki yazılara gelince bazen insanın yüreğinden mi dilinden mi dökülüyor bilmiyorum şu sıralar mesela öyle yazamıyorum okurken hoşuma gitti hatta dedim ben niye böyle duygularımı yazamıyorum bu ara diye kendimi sorgulamıştım o gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…