🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kahvaltıdan yeni kalktım .
Olumlama ile başlamak istiyorum güne.
10 defa derin nefes ve şükür cumleleleri.
Pencereyi açıp havayı solumak bana iyi hissettiren şeyler.
Sonra bir de kahve içer güne başlarım. Nasıl bir gün beni bekliyor ben de bilmiyorum sanırım her şey bir
" hadi nur " demeye bakiyor

Yaaabende yaz ayında 2 ay kadar çalıştım ve cumartesi de tam gün çalışıyordum o kadar zoruma gidiyordu ki
Alıştım canım gelip birşey de yapmıyoruz yani boşuna geliyoruz adliye kapalı banka kapalı oturuyoruz kahvaltı öğle yemeği sonra eve gidiyoruz patronun kesmesine zarar sadece ama adam anlamıyor gelin diyor

Alıştım canım gelip birşey de yapmıyoruz yani boşuna geliyoruz adliye kapalı banka kapalı oturuyoruz kahvaltı öğle yemeği sonra eve gidiyoruz patronun kesmesine zarar sadece ama adam anlamıyor gelin diyor
Ne iş yapıyorsun. Adliyeye gitti eşim bugünde çalışıyor, tabi vatandaşa kapalı da. Bu ara en çok adliye iş yapıyor boşanmalar icralıklar pandemi bitirdi dünyayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…