🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Görevimi yerine getirdim ama şu anda herkes salonda oturuyor koltuk örtüleri gözüme batıyor benim çocuklar geç yatıyor uykum gelmezse onları düzeltebilirim inşalllah

Ben de neler yaptım neler ayy bugün huzurlu uyuyacağım.
Dağınıklık sıfır. Lavabolar temiz bulaşık yok. Masa tezgah parlıyor. Birazdan salati tefriciye çekip uyuyacağım

Aynen buraya sardığımdan beri sosyal medyaya az girer oldum Mark Zuckerberg zarar ediyor ama

Ne kadar yeni gelen olmuş yarın güzel bir etiket yap niloyacim sabah kaçta uyanıyorsun eğer geç uyanırım diyorsan senin için ben yapayım herkesi bir temizlik maratonuna davet edelim ne diyorsun?

Dün akşam sabah yediğim tulumbalar yarım kiloydu hele bu akşam yediklerim diyete külliyen zarar o yüzden diyetteyim deyip de kendimi rezil etmeyim olmuyor yapamıyorum
Bende aynı senin gibiyim. Ne zaman desem ki ben diyetteyim yemin ediyorum çarşafları bile yiyesim geliyoro yüzden akışına bırakıyorum ve kilo veriyorum

Sen bilirsin canım nasıl bir maraton sabah 10 gibi kalkıyorum ama etiket falan kimseyi zorlamak istemem ille de şunu yapın diye evimizin temizlik tertip ve düzenine dikkat edip yemeğimizi mümkün olduğunca yapıp yatarken cilt temizliği hergün az da olsa kitap okuma gibi bunları yaparsak yeter sanki sen nasıl düşünüyorsun canım fikirlerinize açığım

Daha eski 2 tlfnumdaki resimleri birgün derleyip toplayıp hepsini bi yere koymam gerekiyor güzel çekilmiş manzara resimlerini sosyal medyama atıcam laptopta yedekli ama ayıklamak gerekiyor bunlar da baya bir zaman alır

Neden sevmiyor ki ben seviyorum sosyal medyada resim paylaşmayı ama öyle şak şak her çektiğim pozu değil tabii
Malum güzel bir çağda yetişemiyorum adam da az çok biliyor bu tarz ortamları ama illa da kapatacaksınız demiyor sadece sevmediğini dile getiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…