🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Daha şimdi totomun üstüne oturdum
Sabah sadece mutfağı toplamıştım yatak odası darmadağındı
Terapiye gittim ordan Özlüce'deki Özdilekpark Avm ye geçtik kız biraz oyun parkında oynadı biz de oturduk bişeyler içtik. Ordan eve geldik yatak odasını topladım sonra mutfağa geçtim yemeği yaptım yemek sulu köfte şuan kızım kafamızı ütülüyor oyun parkına gidelim oyun parkına geldiğimizden beri oyun parkı da oyun parkı götürsen türlü götürmesen bir türlü 2 saat oynadı eve geleli beri 2 saattir kafamızı ütülüyor Yarabbim

Ayy bende daha az evvel kalktım totomun üstündenbugün hava yağmurlu insanın sadece yatıp uyuyasi geliyor. Yemek pişiyor şuan evide az önce ablam ile ikinci defa toparladik.

Senin kız evde sıkılıyor bence

Kafelerin dış balkonuna çıkınca gördüğüm Türk bayrağı çok etkiledi beni baya büyüktü rüzgar da var ne güzel dalgalanıyordu resmini çektim

Eklentiler

• IMG_20210316_144701.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20210316_144615.jpg
    137,9 KB · Görüntüleme: 21
Ayy bende daha az evvel kalktım totomun üstündenbugün hava yağmurlu insanın sadece yatıp uyuyasi geliyor. Yemek pişiyor şuan evide az önce ablam ile ikinci defa toparladik.
Burda da çok yağdı Uludağın eteklerine kar yağmış öyle soğuk ki anlatamam dışarıdan hemen içeri kaçıyor insan

Masumlar Apartmanı başlayana kadar balık tutma belgeseli izlemeyen de ne bileyim daha dün balıktaydı yav dün

Eklentiler

• IMG_20210316_201402.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…