🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Z Zerre cim burada bir horoz ses geliyor bi yerden bu horoz hep gece ötüyor sizin orada da öyle mi?
Boşuna erken uyumuyorlarevet burada da böyle hele yaz ayı balkonda uyuyoruz aman Allahım bütün horozlar koro şeklinde ötuyordu gecenin bir vakti ama bize göre gece onlara göre normal bir vakit

Boşuna erken uyumuyorlarevet burada da böyle hele yaz ayı balkonda uyuyoruz aman Allahım bütün horozlar koro şeklinde ötuyordu gecenin bir vakti ama bize göre gece onlara göre normal bir vakit
Ama bunlar sabaha karşı ötmesi lazım değil mi bizim burada bi tane öten var gece 2 3 bi başlıyor ü ürüüüü

Yok canım o öyle değil filmlerde dizilerde hep öyle oluyor ama gerçekte 2-3 gibi başlıyorlar ötmeye
Ya cidden öyle mi ben hep sabaha karşı yani sabah ezanlarında ötüyor sanıyorum burda bi yerden ses geliyor gece 1 2 3 uyusana be horoz diyor mevsimler değişti horozlar bile gece uyumuyor dedim

Az önce eve girdim uzandım 6bin adım olmuş 6bin başım nasıl ağrıyor Bursanın çarşılarını bilen bilir açık çarşı hep pahalıdır mağazalarla kapışır fiyatları ben böyle ucuzluk görmedim 15 25 50 ağzım açık bakakaldım esnafın belli ki nakite ihtiyacı var normalde o çarşı hep pahalı olurdu böyle ucuzluk ömrü hayatımda ilk defa görüyorum gözlerim aynen böyle oldu

İnşAllah canım bugün niyetlendim inşallah atak gelmeden atlatırım Allahım yardım etsin geçen ay sadece 1 gün tuttum üzüldüm biliyor musun?
Allah kolaylastirsin, yardim etsin.
Benim de araya âdet girdi, fazla tutamadim oruc.
Benim seker, tansiyon düşmesi sıkıntılarım da var, Ramazan geliyor, korkuyorum. Açlıkta çok kızgın olmam umarim

Allah kolaylastirsin, yardim etsin.
Benim de araya âdet girdi, fazla tutamadim oruc.
Benim seker, tansiyon düşmesi sıkıntılarım da var, Ramazan geliyor, korkuyorum. Açlıkta çok kızgın olmam umarim
Ben Recep ayında 1 tane tuttum canım Şaban ayı girdi cesaret edip niyetlendim sabah biraz atak gelir gibi oldu evden çıkmayım falan dedim çıkıp gezersem iyi gelir dedim iyi oldu ama başım ağrıyor işte

Bugün ne yaptım
Evi süpürdüm
1 makina çamaşır toplandı
1 makina serildi
Hoppp çarşıya gezmeye
Sözde minimale geçiyordum dayanamadım bir yağmurluk aldım kendime
Geldim akşam yemeğine buzluktan balık çıkarmıştım yanına salata yaptım mutfağı da topladım çayı koydum şimdi sporu yapıyorum sonra duş daha sonra kızımı uyutup soda ve nescafe keyfi ile kitap okuma vakti

Baya da borç orucum var benim ya tutulması lazım onlar
Umarim iyi olursun da tutabilirsin. İlk gün bas ağrısı olmasi normalmis, vücut alışmaya çalışıyormuş oruca, onunla da ilgili olabilir. Benim de ilk gün başım cok ağrıdı, ertesi günler yoktu. Vücut yavas yavas alışıyor, hele benim gibi zararli seylere abandiysan küçük çaplı şoke yasiyordur garibim

Ben Recep ayında 1 tane tuttum canım Şaban ayı girdi cesaret edip niyetlendim sabah biraz atak gelir gibi oldu evden çıkmayım falan dedim çıkıp gezersem iyi gelir dedim iyi oldu ama başım ağrıyor işte
Allah kabul etsin, güç yetirebiliyorsak yapıcaz ve olan ufak sorunlarla da bas etme yolunu bulacagiz senin de yaptığın gibi Ben bugüne cesaret edip tutmadim, belki persembeye.

Biraz ara veririm canım şimdi adetim gelebilir oruç sakatlanmasın

Diyeti fena bozdugumu da burdan anlayabilirsin. Verdigim topu topu 2 kilo idi, onu da almisimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…