🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Geçen gün babamla sohbet ederken söylemişti Renault üretime ara vermiş fabrikasında diye (babam arabalara çok ilgilidir) aklıma hemen sen geldin Niloyacım hayırlısı olsun....
Eşimle 11 yıldır evliyiz ben böyle duraksama görmedim yeni yıl tatili oluyor mesela yılbaşında Fransız fabrikası olduğu için Christmist oluyor ya en fazla 1 hafta tatil oluyordu genelde 3 gün tatil olurdu bu sene 10 gün Şubat ayında 11 gün çalışmadılar Mart ayında işte daha 1 hafta çalıştı hopp yine tatil Nisan ayında da duruş olacak sanırım şirket tüm fabrikalarında 16bin kişi çıkaracağını duyurdu bu demektir ki Bursada fabrikada en az 300 kişi belki de daha fazla eşim araba siparişi yok diyor Allah yardım etsin herkese devlet nereye kadar destek olacak firmalar başlayacak eleman çıkarmaya Fıat otomobil fabrikası taşeron işçilerden çıkış yapmış diye duydum

Allah rahmet eylesin canım
Sorma canım ya bizim de burada sevdiğimiz yaşlı teyze var hiç evlenmemiş hatta ölünce mal varlığını şehit ailelerine bağışladı evde dururken gelen gidenden korona bulaştı şuan yoğun bakımda ona çok üzüldüm haftasonu Allahtan biraz dışarı çıkıyoruz iyi geliyor çok şükür

Bu pandeminin etkilemediği şey kalmadı. Bütün dünya bu halde, Allah sonumuzu hayır etsin. Bu günler bitsin güzel günler gelsin diye beklerken inşallah daha kötü günlere hazırlık yapmıyoruzdur...

Geçen gün babamla sohbet ederken söylemişti Renault üretime ara vermiş fabrikasında diye (babam arabalara çok ilgilidir) aklıma hemen sen geldin Niloyacım hayırlısı olsun....
Baban arabalara ilgiliyse modellerini bilir ben aşığım resmen çıkardığı modellere eşim çok iyi anlar bilmediği yeri yok hele son çıkan clio mavi renk mavi de değil bi adı var ama unuttum aşk ya ama eşime göre hayır o araba çok iyi değil daha iyileri var

Bu pandeminin etkilemediği şey kalmadı. Bütün dünya bu halde, Allah sonumuzu hayır etsin. Bu günler bitsin güzel günler gelsin diye beklerken inşallah daha kötü günlere hazırlık yapmıyoruzdur...
Aynen canım gelecekte güzel günler gelecek inşallah diye hayal kuruyorum biliyor musun bir de mutasyonlu çıktı daha bu böyle devam eder aşılara da güven yok bi arkadaşımın arkadaşı öğretmen aşı olmuş ağır atlatıyormuş korktum onu duyunca aşıya çok umut bağlamıştım ben

Allah şifa versin teyzeye inşallah. Ben bu hafta doğru düzgün çıkmadım, psikoloji yerlerde

Allah şifa versin teyzeye inşallah. Ben bu hafta doğru düzgün çıkmadım, psikoloji yerlerde
Amin inşallah biz de ondan haber bekliyoruz yoğun bakımda işte çok iyi görüşürdük
Bugün çıktım ben evde çok bunalıyorum anlatamam var ya içim sıkılıyor dışarıda gezince daha iyiyim evde anksiyete atak hepsi coşuyor mübarek

Evet iyi bilir modelleri. O senin dediğin clionun turuncusunu kuzenim aldı. Temmuz’da sipariş vermiş Ekim ya da Kasım’da anca aldı. Beğendim ben güzel araba

Evet iyi bilir modelleri. O senin dediğin clionun turuncusunu kuzenim aldı. Temmuz’da sipariş vermiş Ekim ya da Kasım’da anca aldı. Beğendim ben güzel araba
İyi günlerde kullansın evet çok güzel eşim alacaktı da caydı evet bi dönem çok sipariş vardı yetişmiyordu resmen çok mesaiye kaldığı oluyordu ama şuan yok ben de mavisini çok beğeniyorum benim eşim Alman ve Japon arabacısı

Allah şifa versin canım. Benim de ataklarla başım dertte bu ara. Dışarı çıkmakla çok iyi yapmışsın, hele o eski ev, bakmak bile huzur vermiştir..

Allah şifa versin canım. Benim de ataklarla başım dertte bu ara. Dışarı çıkmakla çok iyi yapmışsın, hele o eski ev, bakmak bile huzur vermiştir..
Evet canım öyle değişik bir gezinti oldu görümcem dairesini yeniledi onu görmeye gittik işte ordan da bağ bahçe derken akşam oldu koronadan dolayı hepimiz kötü olduk evde olduğum zamanlarda çok daralıyorum dışarı çıksam korona şöyle gidip köy hayatı yaşayasım var resmen şehirden uzaklaşayım

Ben de Bmw arabaları çok beğenirim o da Alman, bizde civic var Honda, o da Japon olması lazım. Benim eşim pek ilgilenmez yani az çok bilir babam kadar değil.

Belki bu arada gidersiniz köye, bir ara gitmiştin burada yazmıştın, sobası vardı ne güzel

Evet Honda japon Bmw severim de en son modellerini eşim işi gereği ilgili olmak zorunda bugün bile fabrikanın son çıkardığı arabayı danışmak için biri gelmiş bişeylerini söktü falan
Köye sorma ya kızım köye gidelim de gidelim zor oluyor ya bir sürü eşya koy gıda koy sonra eve gel boşalt yerlerine yerleştir eşim de çok seviyor gidelim deyip duruyor geçen gititk 1 gece kaldık geldik neymiş balığa gidecekmiş plan yapmış arkadaşlarıyla hoppp yeniden dön bana bir sürü iş kar vardı bir de çamaşır yıka gıdaları dolaba yerleştir gitmiyorum köye falan deidm ama kız çok istiyor bu hafta gidicez sanırım canım

Hep zaten kadınlara zor. İşleri biz yapıyoruz eğlenmesi kocalarla çocuklara Şaka bir yana sana iyi gelecekse git Niloyacım, değişiklik olur, rahatlarsın

Hep zaten kadınlara zor. İşleri biz yapıyoruz eğlenmesi kocalarla çocuklara Şaka bir yana sana iyi gelecekse git Niloyacım, değişiklik olur, rahatlarsın
Ben çok stres oluyorum uzak bir yere gittiğimde inanır mısın giderken yanımıza bir sürü ilaç bile koyuyorum kızıma ateş düşürücü tarzda ilaçlar ee biz birden üşütürsek diye grip ağrı kesici ishal ilacı bunlar ayrı bir meşgale ee kıza kıyafet koy eşe koy inan kendime hiçbir şey koymuyorum marul domates yeşillik peynir onu bunu koy temel gıdalar orada var cayıyorum baba kız beni ikna etmeye çalışıyorlar ama gidicez sanırım kızım köy de köy deyip duruyor

Şimdi kömür maskemi yapıp duş alıp biraz da kitap okuyup yatmayı planlıyorum uyanabilirsem eğer yarın oruç tutmak istiyorum yarın Şaban ayının ilk günü
Huzurlu geceler

Ben de idare ediyorum işte canım ya doktorunun ilacın dozuyla oynaması iyi geldi mi korona korkusu var o gitmiyor gelecek kaygısı
İyi geldi çok şükür. Kaygi gelmiyor aklima.
Allahimiz seni de daha iyi etsin canim Olumlu düşünmeye çalışacağız, öyle yap ins.

İyi geldi çok şükür. Kaygi gelmiyor aklima.
Allahimiz seni de daha iyi etsin canim Olumlu düşünmeye çalışacağız, öyle yap ins.
İnşAllah canım bugün niyetlendim inşallah atak gelmeden atlatırım Allahım yardım etsin geçen ay sadece 1 gün tuttum üzüldüm biliyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…