🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Salonun kapanma ihtimali de var ondan da bıraktım ücreti almadılar henüz tam belli değil kapanma ihtimali var yine dedi görevli kızım çok üzdü ya spordan geldiğim gece tepemden inmedi bi görsen
Oy kıyamam amann sen boğazını tut yeme evde kendi kendine egzersizini yap havalar güzel olduğu zamanlarda kızın ile yürüyüşe çık. Mutlaka kilo verirsin

Evet ben de beğendim ama her akşama dizi koymayı sevmiyorum salı Masumlar Apartmanı var çarşamba akşamı Doğduğun Ev var yeter 3 akşam benim kurallarımı aşıyor
Aslında doğduğun evi bir ara izliyorduk ama sonra bir kopukluk oldu bıraktık izlemeyi

Yok yok yemiyorum akşam yemeğinde ekmek bile yemedim
Ya ben insanları anlamıyorum . Nasıl her öğün ekmek yiyebiliyorlar çok şaşırıyorum . Ben mesela bir tek kahvaltıda ekmek yerim diğer öğünler aklıma bile gelmez . Şimdilerde sadece kahvaltı yapıyorum akşama kadar belki bir iki tane elma yerim onun haricinde ağzıma hiçbir şey sürünüyorum. Sende ekmeği kahvaltı haricinde hayatından çıkar bence çok faydası olur

Ben ekmek yemeyince doymuyorum sanıyordum doyuyormuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…