🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Verimli gün bildirisi
Afiyet olsun canım ben çekemedim bugün ya annemlerdeydim bol bol minnoşu sevdim hamile bir de bi ara koltukta şekerleme yapayım dedim aha suratıma kuyruk değiyor yanıma gelmiş yatmış benim kızda kıskandı ben de yatıcammm demeye geç karşı koltuğa senle yatsın tamam istemiyorum deidm şu tipe bakın daha kendisi sevdiriyor kendini hep ilgi bekliyor seveymişiz anne olacakmış bak sen

Eklentiler

• IMG_20210313_144625.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 26
Tam bende buraya yazacaktım Niloya nerede diyeburadaymışamin saolasın kardeşin ile senin ilişki nasıl peki sen eğlenceli bir kadınsın kız kardeşin nasıl merak edirem
Kızım arabaları kaydıralım anne dedi durdu araba kaydırıyordum canım
Bugün ben de kardeşlerimleydim her zaman böyle denk gelmiyor iyi denk geldi ben erkek kardeşimle daha çok iyi anlaşıyorum kız kardeşimle daha çok anlaşırdım ama o yetişkin olmaya başladıkça fikirlerimiz pek uymamaya başladı cahilliğine veriyorum iyi olsunlar da ama muhabbet ederiz erkek kardeşimle daha iyi muhabbet ediyorum bu akşam kahve yaptı içtik beraber

Oh maşallah senin kız oyun arkadaşı istiyorbende erkek kardeşim ile anlaşamam ablalarim ile arkadaş gibiyiz çok şükür kardeşin de biraz daha büyüsün bir ablaya sahip olmanın nimet gibi birşey olduğunu anlayacaktır

Evet anlar herhalde inşallah ama yine de iyi anlaşırız geçimsiz değiliz
Sorma inan ki hep onla oynayalım istiyor

Kaç gündür az kitap okuduğum için bu akşam kendime ceza verdim 50 sayfa okuyacağım. 1 saat kadar da İngilizce okumayı planlıyorum cildimi temizleyip duş alıp yatmam püüü yine 2 yi bulur

Bugün ne yaptım bir göz atalım
Hiçbir halt yapmadım

Kahvaltı sonrası mutfağı toplayıp balkondan çamaşırları alıp dürüp sütü de kaynattıktan sonra çantamızı alıp kızımla çıktık. Parka götürdüm iyi eğlendi bugün bir değişiklik oldu parkta bir köpekçiği salıncakta salladık resmi ekledim çok tontiş çok sevdim.
Sonra anneme geçtik bayadır kardeşlerimle denk gelemiyorduk akşam yemeğinde malum çalışma şartları falan birlikte yemek yedik özlemişim bol bol Minnoşumuzu sevdim yemekleri annem yaptı ben bi salata yaptım rezillik diz boyu kaldır totunu anana yardım et dimi yok bir güncük anne yemeği yiyeyim dedim yaydım totoyu
Ee eve geldim ne yaptım eşim 2.5da işten gelmişti onu kaldırdım yemek ayarla çay demle derken kızımı uyuttum kitap okudum 37 sayfa anca oldu ceza 50ydi yok uyku bastırdı şuan mutfak biraz dağınık sabaha bıraktım kalkınca kahvaltı hazırlarken toplar hem kahvaltı hazırlarım biraz dağınık bıraktığım için sinirliyim kendime uyuşuk ne olacak cildimi temizleyip duş aldım mı yo yo yo o da yok sabaha kaldı kahvaltı sonrası temiz bir duş alırım inşallah peki ne yaptım satış ile ilgili biraz ilanları kurcaladım sosyal medya sayfamda biraz işlerim vardı onları hallettim şu korona öyle bir engel oldu ki satış yok yokkk sinek avlıyor ilanlar neyse saat 1den sonra internet açmama kararım vardı onu da çiğnedim yatırın falakaya beni daha da birşey demiyorum birşey demiyorum derken aklıma diyet geldi şuan sinirden dişlerimi sıkıyorum yarın diyetin ilk günü olsun mu ee hadi olsun hobi gibi oldu canım isteyince diyete giriyorum çıkıyorum boyacı küpü gibi oldu mübarek eh hadi iyi geceler yarın güzel bir gün olmasını diliyorum panik atağın çok yoklamadığı anksiyetenin aşırı bunaltmadığı güne neşeyle uyandığımız bir gün diliyorum.

Eklentiler

• IMG_20210313_134136.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…