🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ay hep dua ediyorum kendi aileme de eşimin ailesine de uzak bir şehirde oturayım diye ama bu seferde evime gelip 1-2 ay kalmalarından korkuyorum
Evet işte öyle olduğunda da kalma durumları olur ama ailene yakın olmak güzel oluyor Zerrecim annem bana çok yakın taşınırsak annem ben de sizin taraflara gelirim diyor

Benim erkek kardeşim var ama bu konularda ala dağdan serinkendisi bize karışamaz babam varken ,babamda bu konularda bize güvenir öyle hiç sorgulamaz
Ailem bana da güvenir ama ergenlik olunca okuldan kaçma hocaya rest çekme kavga gibi allahım serseri olmak istemişim o yüzden çok da bir şey olmadı gülünecek küçük anılar olarak kaldı abim ikide bir öğüt verirdi karışmak dediğim o :) konuyu geriden takip ediyorum kusura bakmayın

Aileler zaten evlatlarına güveniyor ama çevreye güvenmiyorben okulda çok uysaldım hocalarım beni severdi sağolsun arkadaşlarım ile de mesafeliydim koskoca 4 yıl okudum ama şuan sadece bir tane arkadaşım var liseden

Tünaydın işleri yaptım dışarı bile çıktım
Niloş ben bugün ne halt yedim biliyor musun? Kahvaltımı yaptım sonra saat 13 de sade türk kahvemi içtim arkasından Engin kırbaç egzersizini de yaptım . Sonra komşuya gittim oturmaya ve komşum kısır yapmışyemesem olmaz dedim oturdum yedim sonra çay içtik çayın yanında da yaş pasta vardı onuda yedim. Benim bugün yaptığım egzersiz falan hep boşa gitti

Ben de bugün halt yedim canım bir bilsen kahve içmeye gittim birine olan oldu sarma börek baklava hepsinden çok az tatmak zorunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…