🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kız peynir sevilmez mi hele sahanda peynirli yumurta yaparım çok severim çok şanslısın herşey doğal elinizin altında anneciğinin ellerine sağlık

Naptınız amcanlar geldi mi yengeye gülümsedin mi
Yenge gelmedi çok şükür amcamda 5 dakika önce gitti ama babaannem kaldı çok mutsuzum keşke onu da götürseydi

Kız peynir sevilmez mi hele sahanda peynirli yumurta yaparım çok severim çok şanslısın herşey doğal elinizin altında anneciğinin ellerine sağlık

Naptınız amcanlar geldi mi yengeye gülümsedin mi
Bende peynir ile birşeyler yapmak istiyorum ama hemencecik eriyor bayaa sakız gibi oluyor

Evet ta kendisi geldiği gibi sorguya başladı kızlara görücü geliyor mu falan diye geçen gün rüya görmüş diyor ki bende kızlara görücü geldi ondan rüya gördüm sanmıştım diyor
O yaştakiler öyledir hatta şuan onlara göre sen evde kaldın evlenme yaşın geldi de geçiyor

O yaştakiler öyledir hatta şuan onlara göre sen evde kaldın evlenme yaşın geldi de geçiyor
Tabi canım babanneme göre ben çok zayıfım en az 65-70 kilo olmalıyım falan filan ama ben kendimi zayıf seviyorum çevremde ki herkes diyor ki çok zayıfsın belin incecik diyor . Bende diyorum nedense hep belime ince diyorsunuz yiyorsa basenlerime de ince deyin diyorumdiyorlar ki,ya canım onuda kilo ile veremezsin o senin vücut yapın vs. He he diyorum bende

Bana da beli kolları incelikten kopacak diyorlardı şimdi maşallah etine butuna

Ablam 2.5 ay önce sezaryen doğum yaptı ve sadece 17 kilo verebildi şuan 66 kilo eniştem demiş ki 55 kiloya düş sana çeyrek takacağım demiş
Kız 17 kilo vermiş daha ne versin kız dur iyi akıl ettin eşim kilo ver deyip duruyor dırdır ediyor kilo verirsem ne alacaksın bana deyimha ha ha ha ha

Kız 17 kilo vermiş daha ne versin kız dur iyi akıl ettin eşim kilo ver deyip duruyor dırdır ediyor kilo verirsem ne alacaksın bana deyimha ha ha ha ha
Aynen öyle valla diyorum ya sana vakit nakittirarkadaşım hamile geçen gün canı waffle istemiş bende dedim ki canın bir şeyler istediği zaman oğluşumun canı şunu istiyor de benim canım istiyor deme dedimoda öyle diyor bundan sonra öyle diyeceğim diyor

Yok yok heriflere o işlemiyor bıkıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…