🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ay hiç sorma burası yağmurlu bugün hava kapalı benim hayalim akşama kadar çay içip televizyon izlemekti ama tam tersi olacak
Burada da dün kapalıydı bugün günlük güneşlik ama Uludağ'a kar yağmış fena soğuğu geliyor eşim de balığa gitti bakalım akşama balık gelecek mi

Aman boşver gitsin ye gitsin eş yokken dırdır eden olmaz
Sabah 1. 5 muz 1 tane de hurma yedim şimdi peynirli omlet yapıcam kendime inşallah özlemişim bayadır yapmıyordum
Ben vücudumun sıkı olmasını istiyorum onun haricinde kilo ile ilgili bir derdim yok afiyet olsun

Bende soğuk havada gezmeyi severimtabi ihtimalleri gözönünde önünde bulundurmak gerekir ,mazallah aç kalırsınız falan hiç istemeyiz
Peynirli omlet yapacaktım caydım nescafe 1 adet cevizle akşam yemeğine kadar durmayı düşünüyorum
En iyi bahar havası 1 ay sonra havalar biraz ısınır iliğimiz kemiğimiz ısınır gerçi sizin odun sobası şimdi de ısınıktır bu doğalgazlarda ahanda böyle ayaklar buz gezer insan

Ben çemenli yumurta yaptım onu yedimşimdi de yanına bir sürahi su aldım hem onu içiyorum hem kıyafet dürüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…