🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kız peynir sevilmez mi hele sahanda peynirli yumurta yaparım çok severim çok şanslısın herşey doğal elinizin altında anneciğinin ellerine sağlık 🥰

Naptınız amcanlar geldi mi yengeye gülümsedin mi😂
Yenge gelmedi çok şükür 🤲🤲🤲🤲🤲amcamda 5 dakika önce gitti ama babaannem kaldı 😒😒😒😒çok mutsuzum keşke onu da götürseydi😔😔😔

Kız peynir sevilmez mi hele sahanda peynirli yumurta yaparım çok severim çok şanslısın herşey doğal elinizin altında anneciğinin ellerine sağlık 🥰

Naptınız amcanlar geldi mi yengeye gülümsedin mi😂
Bende peynir ile birşeyler yapmak istiyorum ama hemencecik eriyor bayaa sakız gibi oluyor

O yaştakiler öyledir hatta şuan onlara göre sen evde kaldın evlenme yaşın geldi de geçiyor 😂
Tabi canım babanneme göre ben çok zayıfım en az 65-70 kilo olmalıyım falan filan ama ben kendimi zayıf seviyorum çevremde ki herkes diyor ki çok zayıfsın belin incecik diyor . Bende diyorum nedense hep belime ince diyorsunuz yiyorsa basenlerime de ince deyin diyorum🤣diyorlar ki,ya canım onuda kilo ile veremezsin o senin vücut yapın vs. He he diyorum bende🤣🤣🤣

Tabi canım babanneme göre ben çok zayıfım en az 65-70 kilo olmalıyım falan filan ama ben kendimi zayıf seviyorum çevremde ki herkes diyor ki çok zayıfsın belin incecik diyor . Bende diyorum nedense hep belime ince diyorsunuz yiyorsa basenlerime de ince deyin diyorum🤣diyorlar ki,ya canım onuda kilo ile veremezsin o senin vücut yapın vs. He he diyorum bende🤣🤣🤣
Bana da beli kolları incelikten kopacak diyorlardı 😂şimdi maşallah etine butuna 😂

Ablam 2.5 ay önce sezaryen doğum yaptı ve sadece 17 kilo verebildi şuan 66 kilo eniştem demiş ki 55 kiloya düş sana çeyrek takacağım demiş🤣🤣
Kız 17 kilo vermiş daha ne versin kız dur iyi akıl ettin eşim kilo ver deyip duruyor dırdır ediyor kilo verirsem ne alacaksın bana deyim😂😂😂ha ha ha ha ha

Kız 17 kilo vermiş daha ne versin kız dur iyi akıl ettin eşim kilo ver deyip duruyor dırdır ediyor kilo verirsem ne alacaksın bana deyim😂😂😂ha ha ha ha ha
Aynen öyle valla 🤣diyorum ya sana vakit nakittir🤣🤣arkadaşım hamile geçen gün canı waffle istemiş bende dedim ki canın bir şeyler istediği zaman oğluşumun canı şunu istiyor de benim canım istiyor deme dedim🤣oda öyle diyor bundan sonra öyle diyeceğim diyor🤣

Aynen öyle valla 🤣diyorum ya sana vakit nakittir🤣🤣arkadaşım hamile geçen gün canı waffle istemiş bende dedim ki canın bir şeyler istediği zaman oğluşumun canı şunu istiyor de benim canım istiyor deme dedim🤣oda öyle diyor bundan sonra öyle diyeceğim diyor🤣
Yok yok heriflere o işlemiyor bıkıyorlar😂

X