Nevreste'nin Mutfağı

Ben de öyle ama korumayı nasıl yapacağım asıl önemli olan o:KK9:
Son 1 kilo kaldı onuda verebilsem iyi olacak:KK31:

Yok ben o kadar sıkmıyorum kendimi.Daha dogrusu sıkamıyorum.Ama eskiye oranla baya baya az yiyorum.1 kilo neki boşver ya.:KK52:

Yok ben o kadar sıkmıyorum kendimi.Daha dogrusu sıkamıyorum.Ama eskiye oranla baya baya az yiyorum.1 kilo neki boşver ya.:KK52:

Ben de sıkmam ama yaz geliyor memlekete gideceğim gitmeden zayıflamak istedim:KK9:
Öyle o kadar takmıyorum ama versem iyi olurdu:KK1:Sonra 1-2 daha vermek isterdim belki:KK9:

Ben de sıkmam ama yaz geliyor memlekete gideceğim gitmeden zayıflamak istedim:KK9:
Öyle o kadar takmıyorum ama versem iyi olurdu:KK1:Sonra 1-2 daha vermek isterdim belki:KK9:

Görenleri şok edeceksin dimi.:KK53:Bir kilo birşey değil verirsin.Çok verme yüzün çöker.:KK1:

Samsun`dayim.

Ben de dün öyle birsey seyrettim.:KK1:Seher Dilovan`in evine gittiler.Size bizim oranin bir yemeğini yapacagim dedi.Dedim agir bir yemek yapacak herhalde.Bildiğin lavaslari yuvarlayip kesti.Üstüne de yoğurt döküp yağ yakti.Yemek bitti.:KK9:Bunlari da evdeki yardimcisi hazirlamis.O sadece yufkalari kesti.:KK1:

Hmm bende trabzon tarafındayım

Ailem Malatya'da yaşıyor, ben Mardin'de öğretmenlik yapıyorum ama malum yaz tatili geldi, cuma günü karneleri verip hemen Malatya'ya geçicem :)
Siz Malatya'da mı yaşıyorsunuz? :)

Yok ben de Gaziantep'te yaşıyorum eşimin işi dolayısıyla burdayız:KK31:
Ben de gitmeyi düşünüyorum :KK55:Cumartesi bir aksilik olmazsa:KK34:

Öyle canım Bizim Malatya Mutfağı ile Antep Mutfağı birleşince muhteşem tatlar çıkabiliyor:KK56:
Buranın yemek kültürüne hayranım:KK56:

Benim de eniştem Gaziantepli, o yüzden teyzem de dediğin gibi bu iki mutfağı birleştirip harika şeyler ortaya koyuyor :)
Yaşınız kaç bu arada :)

X