Nevreste'nin Mutfağı

Eki Görüntüle 1044427 Eki Görüntüle 1044428 iznin olursa yeni yaptığımız peynirli kekimizi ve bıkaç gün önce yaptıgımız çikolata topu pastamız

Wowww harika duruyor her ikisi de.Sen pastada ustasın anladım:)Peynirli kekin tarifini ben de isterim.Eline sağlık canım.

Nevoş kızların çok şanslı.Çok güzel pastalar,börekler yapmışsın.Doğum günü pastası zaten on numara.Eline sağlık canım.

Teşekkür ederim canım
Aslında yapmak istediklerim vardıAma o gün yaşadığım elektrik ve su kesintileri sonrasında ancak bu kadar oldu

muhteşem bir topikkkkkk
topiğini bana kaca bırakırsın
tam incelemedim ama aklımda incelicem :13:

Teşekkür ederim
Benim için çok değerli bu topic dostlarımla çok güzel anılarım var o nedenle paha biçilemez ödeyebileyeceğinizi sanmıyorum
Hangi şehirdesiniz:26:

suikast düzenlerimki bende
G.antep baklava fıstık diyarı
mutfak delisiyim bende. calıştıgım için sürekli girme fırsatım olmuyo.
ama bıraksalar sabahdan akşama kadar neler yaparım

suikast düzenlerimki bende
G.antep baklava fıstık diyarı
mutfak delisiyim bende. calıştıgım için sürekli girme fırsatım olmuyo.
ama bıraksalar sabahdan akşama kadar neler yaparım
Öyle mi yapmayın dokunmayın anılarıma
Ben de GaziantepteyimProfilinizde gördüm emin olmak istedim
Her zaman beklerim topiğime yaptıklarınızı bizimle paylaşabilirsiniz

Teşekkür ederim canım
Aslında yapmak istediklerim vardıAma o gün yaşadığım elektrik ve su kesintileri sonrasında ancak bu kadar oldu

Bir şeyi çok istersin planlarsın olmaz ya o gelmiş senin başına.Bence bunlarla da çok güzel geçmiştir doğum günü.Ya bunları da yapamasaydın.

tesekkur ederimyok henuz usta degilim iste oglumla kendi capimizda yapip egleniyoruz tarifleri yazicamda tlf zor bilgisayardan yapmam lazimda minigimden firsat bulamadim ama en uygun anda yazicam

tesekkur ederimyok henuz usta degilim iste oglumla kendi capimizda yapip egleniyoruz tarifleri yazicamda tlf zor bilgisayardan yapmam lazimda minigimden firsat bulamadim ama en uygun anda yazicam

Henüz usta değilsen usta olduğunda seni düşünemiyorum.Tamam acelesi yok fıırsat bulunca yazarsın canım.

hepsi sahane gorunuyor ellerine saglik nefis nefis
Çok teşekkür ederim canım
Bir şeyi çok istersin planlarsın olmaz ya o gelmiş senin başına.Bence bunlarla da çok güzel geçmiştir doğum günü.Ya bunları da yapamasaydın.
Evet canım benim her zaman öyle olour birşeyi çok isterim hep aksilikler olurBunlarıda yapamasaydım kahrolurdum

tamam tamam
yaptıklarımı resimler paylaşırım bende sizlerle
hemşerim

Bekliyorum canım
Yok hemşeri değiliz ama aynı havayı tenefüs ediyoruz

Bugün ne pişecek diye çok düşündüm anneme gittiğim içinde çok huzurzuz bir şekilde eve geldim senin sayfaları karıştırırken bu tarif aklıma geldi bu tarifi yapmak istemiştim hem pratik hem kolaydı
Hemeceçik yaptım ve tarif defterime kurtarıcı yemek olarak geçirdim teşekkürler

Et yemeklerin yanında yenile bilecek,hatta tek başına nefis bir tarif şittele tavsiye edilir

Ellerine sağlık hemşomBeğenmene çok sevindimSahiden kolay ve çok lezzetli oluyor
Çıtır soğanlarda çok güzel görünüyor
Aman allahım ellerine sağlık ne kadar güzell bunları yemek isterdim bende geliyim doğum gününe
Teşekkür ederimGelin her zaman beklerim
Nevoşum önümüzde ki doğum günümde sana geleyim mi
Burada ki mamaların hepsinden isterim
Ellerine sağlık canım, her şey muhteşem görünüyor

Teşekkür ederim canımGel her zaman beklerim
Elektrik ve su kesintisi olmazsa daha güzel şeyler hazırlarım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…