Nevreste'nin Mutfağı

ayyyyyy süper gözukuyo canım ya

hemde kalan parcalar telef olmamısne güzel ellerine saglık

İyiyim canım teşekkür ederim sen nasılsın
Canım pirzolayı nasıl pişireceksin:26:
Marine etmeni tavsiye ederim..
1kg pirzola için
3 kuru soğan suyu
Yarım çay bardağı zeytinyağı
Kekik-defne yağrağı ekleyip 24 saat bekletmelisin
İsteğe bağlı sarmısakta ekleyebilirsin
Daha sonra istediğin şekilde pişirebilirsin
Pişirme sırasında istediğin başka şeyler ekleyebilirsin

bende ıyıyım canım 3 saatlık marıne kurtarmaz mı canım ya:26:

ozaman tavada cok az yagla kızartsam,kendı yagıda var cunku , pişer mi çiğ kalmaz demi...kapaklı tavada mı kızartsam

bende ıyıyım canım 3 saatlık marıne kurtarmaz mı canım ya:26:

ozaman tavada cok az yagla kızartsam,kendı yagıda var cunku , pişer mi çiğ kalmaz demi...kapaklı tavada mı kızartsam

Yeter canım Ama ne kadar uzun kalsa o kadar iyi oluyor
Olur canım kapağı kapalı ve altı kısık olsun çevirerek pişirebilirsinÇok hızlı açarsan pişmez ve yanar

Yeter canım Ama ne kadar uzun kalsa o kadar iyi oluyor
Olur canım kapağı kapalı ve altı kısık olsun çevirerek pişirebilirsinÇok hızlı açarsan pişmez ve yanar

ayy cok soru sordum ama canım acaba ortalama ne kadar zamanda pişer ki...mesela yarım saatte falan mı...zaten dövülmüş pirzolalar...ince yanı

Ellerine sağlık hamarat arkadaşım asıl pasta yarışmasına katılması gereken kişi sen missin de haberimiz yokmuş :) su böreğini kayınvalidem de cok harika yapar. Ben de demedim ama onunki kadar harika olmadı tabi. Üstü kurudu biraz geri kalan kısmı güzeldi. Senin böreğinde mükemmel görünüyor canım. Ellerine sağlık.

Canım çok teşekkür ederim
Canım en üsteki yufkayı da haşlıyorum ben çok güzel oluyor.Birde benim tarifim çok yumurtalı değil güzel oluyor kuru olmuyor

Nevreste. Acil yardimin lazim. Akşama misafir gelecekmis. Pratik tarifleein var mi. Ne onerirsin.hazir isteyim malzemeleri alir giderim

Nevreste. Acil yardimin lazim. Akşama misafir gelecekmis. Pratik tarifleein var mi. Ne onerirsin.hazir isteyim malzemeleri alir giderim

Canım kusura bakma mesajını yeni gördüm:26ün kızlarımın Doğum Günüydü misafirlerim vardı.Pc başına geç oturdum görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…