Nevreste'nin Mutfağı

Eki Görüntüle 1044427 Eki Görüntüle 1044428 iznin olursa yeni yaptığımız peynirli kekimizi ve bıkaç gün önce yaptıgımız çikolata topu pastamız:KK56:

Wowww harika duruyor her ikisi de.:KK53:Sen pastada ustasın anladım:)Peynirli kekin tarifini ben de isterim.Eline sağlık canım.:KK16:

Nevoş kızların çok şanslı.:KK16:Çok güzel pastalar,börekler yapmışsın.Doğum günü pastası zaten on numara.:KK56:Eline sağlık canım.:KK19:

Wowww harika duruyor her ikisi de.:KK53:Sen pastada ustasın anladım:)Peynirli kekin tarifini ben de isterim.Eline sağlık canım.:KK16:

Nevoş kızların çok şanslı.:KK16:Çok güzel pastalar,börekler yapmışsın.Doğum günü pastası zaten on numara.:KK56:Eline sağlık canım.:KK19:

Teşekkür ederim canım:KK16:
Aslında yapmak istediklerim vardı:KK31:Ama o gün yaşadığım elektrik ve su kesintileri sonrasında ancak bu kadar oldu:KK9:

muhteşem bir topikkkkkk:KK23::KK24:
topiğini bana kaca bırakırsın :KK14::KK14:
tam incelemedim ama aklımda incelicem :13:

Teşekkür ederim:KK16:
Benim için çok değerli bu topic dostlarımla çok güzel anılarım var o nedenle paha biçilemez ödeyebileyeceğinizi sanmıyorum:KK1:
Hangi şehirdesiniz:26::KK9:

suikast düzenlerimki bende :KK14::KK52:
G.antep baklava fıstık diyarı :KK53:
mutfak delisiyim bende. calıştıgım için sürekli girme fırsatım olmuyo.
ama bıraksalar sabahdan akşama kadar neler yaparım :KK53::KK52:

suikast düzenlerimki bende :KK14::KK52:
G.antep baklava fıstık diyarı :KK53:
mutfak delisiyim bende. calıştıgım için sürekli girme fırsatım olmuyo.
ama bıraksalar sabahdan akşama kadar neler yaparım :KK53::KK52:
Öyle mi yapmayın dokunmayın anılarıma:KK30:
Ben de Gaziantepteyim:KK9:Profilinizde gördüm emin olmak istedim:KK52:
Her zaman beklerim topiğime yaptıklarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:KK19:

Teşekkür ederim canım:KK16:
Aslında yapmak istediklerim vardı:KK31:Ama o gün yaşadığım elektrik ve su kesintileri sonrasında ancak bu kadar oldu:KK9:

Bir şeyi çok istersin planlarsın olmaz ya o gelmiş senin başına.Bence bunlarla da çok güzel geçmiştir doğum günü.Ya bunları da yapamasaydın.:KK53:

tesekkur ederim:KK16:yok henuz usta degilim iste oglumla kendi capimizda yapip egleniyoruz:KK16: tarifleri yazicamda tlf zor bilgisayardan yapmam lazimda minigimden firsat bulamadim ama en uygun anda yazicam:KK16:

tesekkur ederim:KK16:yok henuz usta degilim iste oglumla kendi capimizda yapip egleniyoruz:KK16: tarifleri yazicamda tlf zor bilgisayardan yapmam lazimda minigimden firsat bulamadim ama en uygun anda yazicam:KK16:

Henüz usta değilsen usta olduğunda seni düşünemiyorum.:KK1:Tamam acelesi yok fıırsat bulunca yazarsın canım.:KK34:

hepsi sahane gorunuyor:KK56: ellerine saglik nefis nefis:KK56::KK56:
Çok teşekkür ederim canım:KK16:
Bir şeyi çok istersin planlarsın olmaz ya o gelmiş senin başına.Bence bunlarla da çok güzel geçmiştir doğum günü.Ya bunları da yapamasaydın.:KK53:
Evet canım benim her zaman öyle olour birşeyi çok isterim hep aksilikler olur:KK19:Bunlarıda yapamasaydım kahrolurdum:KK14:

tamam tamam :KK48::KK48:
yaptıklarımı resimler paylaşırım bende sizlerle :KK56:
hemşerim :KK6:

Bekliyorum canım:KK16:
Yok hemşeri değiliz ama aynı havayı tenefüs ediyoruz:KK9:

ÇÖREK OTLU SOSLU PATATES

Eki Görüntüle 686305

1 kg patates
1Yemek kaşığı domates salçası
1 tatlı kaşığı biber salçası
1 diş sarmısak
1 su bardağı yoğurt
1 tutam karabiber
1 tutam kekik
1 tutam pul biber
Tuz
Çörek otu
Yarım çay bardağı sıvıyağ
YAPILIŞI
Patatesler soyulur ve çok küçük olmayacak şekilde doğranır.Üzeine tüm malzeme eklenip(çörek otu dahl) karıştırılır..Sonra yağlı kağıt serilmiş tepsiye patatesler konup üzerine tekrar çörek otu eklenir...175 derecede patatesler pişene kadar pişirilir...Afiyet olsun:))

Eki Görüntüle 686303 Eki Görüntüle 686304 Eki Görüntüle 686306 Eki Görüntüle 686307

SARMISAKLI YOĞURT İLE KÖZLENMİŞ PATLICAN
Eki Görüntüle 686309 Eki Görüntüle 686308 2 adet patlıcan fırında közlendi..Pişince soyulup üzerine sarmısaklı yoğurt ekledim...Üzerine yağ ile pul biber ve nane ilave ettim...
Bugün ne pişecek diye çok düşündüm anneme gittiğim içinde çok huzurzuz bir şekilde eve geldim :KK31:senin sayfaları karıştırırken bu tarif aklıma geldi :KK52:bu tarifi yapmak istemiştim hem pratik hem kolaydı:KK56:
Hemeceçik yaptım ve tarif defterime kurtarıcı yemek olarak geçirdim teşekkürler :KK16::KK56:
$image.jpg $image.jpg
Et yemeklerin yanında yenile bilecek,hatta tek başına nefis bir tarif şittele tavsiye edilir :KK56:

Bugün ne pişecek diye çok düşündüm anneme gittiğim içinde çok huzurzuz bir şekilde eve geldim :KK31:senin sayfaları karıştırırken bu tarif aklıma geldi :KK52:bu tarifi yapmak istemiştim hem pratik hem kolaydı:KK56:
Hemeceçik yaptım ve tarif defterime kurtarıcı yemek olarak geçirdim teşekkürler :KK16::KK56:
Eki Görüntüle 1051088 Eki Görüntüle 1051089
Et yemeklerin yanında yenile bilecek,hatta tek başına nefis bir tarif şittele tavsiye edilir :KK56:
Ellerine sağlık hemşom:KK52:Beğenmene çok sevindim:KK16:Sahiden kolay ve çok lezzetli oluyor:KK56:
Çıtır soğanlarda çok güzel görünüyor:KK9:
Aman allahım ellerine sağlık ne kadar güzell :KK56: bunları yemek isterdim bende geliyim doğum gününe :KK52:
Teşekkür ederim:KK16:Gelin her zaman beklerim:KK54:
Nevoşum önümüzde ki doğum günümde sana geleyim mi:KK52::KK52:
Burada ki mamaların hepsinden isterim:KK19::KK56:
Ellerine sağlık canım, her şey muhteşem görünüyor:KK16::KK16:

Teşekkür ederim canım:KK16:Gel her zaman beklerim:KK52:
Elektrik ve su kesintisi olmazsa daha güzel şeyler hazırlarım sana:KK52:

X