Nevreste'nin Mutfağı

ımmm süper.... bu dolmadan bana bi çok yemekten daha değerli ve sende süper yapmışsın nevreste

ben bu yaprak konusunda çok şanssızım

sizler nerelerden temiz ediyorsunuz. böyle incecik, pişince lokum olan gibi yaprak bulamadım hiç

Canım merhaba
Ben yazın salamura yapıyorumBu resimde görülen yaprak taze olarak buzluğa tek sarımlık koyuyorum sonra çıkartıp direk sarıyorumDikkat ederseniz rengi yeşil
Umarım sizde bulursunuzBen o konuda çok şanslıyım bulunduğum şehirde doğal ürünler bulmak çok kolay

bak bak dolmanın heyecanından cümleleri berbat kurmuşum

taze olarak atılabiliyor mu buzluğaa
bu çok faydalı bi bilgi oldu benim için, çook teşekkür ederim

bak bak dolmanın heyecanından cümleleri berbat kurmuşum

taze olarak atılabiliyor mu buzluğaa
bu çok faydalı bi bilgi oldu benim için, çook teşekkür ederim
Canım ben buzluğa koyuyorum sonra çıkartıp direk sarıyorum veya sıcak suya koyup sonra sarıyorum taze zamanında yapılan yaprak sarma gibi oluyor tavsiye ederim

Nasılsın canımGün sayıyordum özledim seni

Bende çok özledim, sizi, ailemi, vatanımı... Feci yorgunum, felaket bronşit oldum ama ruhumu yıkadım geldim. O coğrafya farklı bir coğrafya nevoş. Kelimeler kifayetsiz kalıyor, anlatmaya çalışsam bile cümle kuramam ben, yaşamak lazım oraları...

Canım Allah kabul etsin umarım bize de nasip olurÇok geçmiş olsun canımDuaların kabul olur inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…