Nevreste'nin Mutfağı

nevroş ve topiğin müdavimi hamarat hatunlar çocukların da severek yiyebileceği bir kabak yemeği tarifiniz var mı? benimkiler asla kabak yemiyor ne yaptıysam olmadı :26:

Ellerine sağlık canım

nevroş ve topiğin müdavimi hamarat hatunlar çocukların da severek yiyebileceği bir kabak yemeği tarifiniz var mı? benimkiler asla kabak yemiyor ne yaptıysam olmadı :26:

teşekkürler cadıcım dolmasını da denedim ama içini yediler kabağı kaldı yine..peki sulu yemek olarak nasıl yapıyorsun var mı güzel bi tarifin?

Canım birde bu tarifi dener misin tadı çok güzel peynir olduğu için farklı peyniri çoğaltabilirsin Üzerine ayrı olarak kaşarda ekleyebilirisin:26:Kabakları rendelemeyip küp küpte doğrayabilirsin

Son düzenleme:
Ablam ne yaptın sen yaaa!! Döktürmüşsün yine Maşaallah..
Teşekkürler canım
çookk güzell olmuş yaptııklarınn nevoşum harikaaaaaaaa
bu bulgur malatya bulgurumu
Sağol canım
Yok burda bir aktar buldum süper bulgurlar var her çeşit boy boy
nevosumm döktürmüşün her zamanki gibi ellerine saglıkk
Sağol canım
neler yapmissin yine öyle ellerine saglik nevosum
Sağol canım
eline sağlık nevoş, akşamda uyuya kalmışım ya
bende senin patets böreği ile susamlı poğaça yaptım bitince eklerim buraya resim

Ellerine sağlık canımPaylaştığın için çok teşekkürler
Ellerine sağlık canım

Sağol canım

nevoşum çok teşekkürler..bunu da deneyeyim..en son fırında kayık şeklinde kabak mı ne ondan yaptım tavuklu ama onu da yememişlerdi.bunu belki severler.taktım kabağa

teşekkürler cadıcım dolmasını da denedim ama içini yediler kabağı kaldı yine..peki sulu yemek olarak nasıl yapıyorsun var mı güzel bi tarifin?

kabak riskli bir sebze ya , tam mevsiminde yapmak lazım. kışın ve bu mevsimlerde kabak susaksı oluyo bazende acımtrak. bid ebakıcım üstüne yumurta kırıyodu ama benden başka yiyen olmuyodu ben genelde dolmasını ve kızartmasıı seviyom, arada da mücver yaparım

bende hiç sevmem kabağı ya..sadece k.validemin yaptığı dolmasını yiyebiliyorum o kadar..ama çocuklarım sevsin istiyorum :)

bak kızartması da güzel oluyor dimi:)

nevoşum tarifini deniycem canım..

bende hiç sevmem kabağı ya..sadece k.validemin yaptığı dolmasını yiyebiliyorum o kadar..ama çocuklarım sevsin istiyorum :)

bak kızartması da güzel oluyor dimi:)

nevoşum tarifini deniycem canım..

Canım patates ile beraber kızart araya kaynasınlarYada oğurtlu şeyleri seviyorlarsa yoğurt dök üzerine

Bu tabağa bayıldımmmmm!
Ne kadar sık ve hoş:)
Bu kırmızı sarma gibi duran nedir:26:
Aklıma kırmızı lahana geldi, ama değildir sanırım

ellerine saglik canim nefis görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…