Nevreste'nin Mutfağı

Nevroş pasta çok güzel görünüyo ellerine sağık
Dün de canım muzlu yaşpasta istiyodu, bugün seninkini görünce yaş pasta isteğim tavan yaptı
en iyisi yarın eşime söyleyim de gidelim bi yerlere

Canımm hepsi çok güzeller öyle çok zor şeylerde değil ama mükemmel şeylerr çıkmış ortaya. Ellerine emeğine sağlıkk

Canım benim nice mutlu seneleri olsun çocuklarının iyi ki doğmuşlar seni anne yapmışlar.. Herşeyde çok güzel çok şanslılar senin çocukların canımm

Hepsi nefis görünüyor ellerine sağlık yavrularının doğum günü kutlu olsun sevdikleriyle beraber uzun huzurlu mutlu bir ömür onların olsun inşallah

Nevroş pasta çok güzel görünüyo ellerine sağık
Dün de canım muzlu yaşpasta istiyodu, bugün seninkini görünce yaş pasta isteğim tavan yaptı
en iyisi yarın eşime söyleyim de gidelim bi yerlere
Offff bu kötü olmuş hakkını helal et canımHemen istediğini yerine getirsin eşin
çok iştah açıcı kızların doğum günü kutlu olsunöp bizim yerimize
Çok sağol canım teşekkürler
Sağol canımEvet çok pratik şeyler

Teşekkür ederim canım
Hepsi nefis görünüyor ellerine sağlık yavrularının doğum günü kutlu olsun sevdikleriyle beraber uzun huzurlu mutlu bir ömür onların olsun inşallah
Teşekkürler canım

Offff bu kötü olmuş hakkını helal et canımHemen istediğini yerine getirsin eşin

yaa, o dün bana ısrar etti dışarı çıkalım dışarda yiyelim diye ama ben kıyamadım ona bugün nöbetçi diye
pazar çıkarız dedim, yarın çıkarız artık helal olsun canım ne demek

ellerine saglık canımm çok güsel görünüolarrr ben hepsinden istiorumm amaa

nevreste abla yavrularinin dogum gunu kutlu olsun insallah hayirli evlatlar olurlarrabbim geleceklerini guzel yazsin pasta pogaca kurabiye hepsi cok guzel olmus:

Yenı yasları onlara huzur mutluluk getırsın ablacım...
Allah sana bagıslasın..
Cok guzel olmuss ellerıne saglıkkkkk
Tatlı krızım tuttu gene

İkiz kızlarınızın dogum günü kutlu olsunn
Menü çok güzel olmuş,ellerinize saglık neffiss görünüyor gerçektende

Canım kızların doğum günü kutlu olsun sağlıklı uzun bi ömür diliyorum senin gibi hamaratlı annesi ve babasıyla beraber

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…