Nevreste'nin Mutfağı

Yeni tariflerde süper pizzayı deneyecegim nasıl canım çekti şimdi olsada yesem hamarat hatun seni ellerine sağlık
Teşekkürler canım
Offffff balığa gel balığaaaa
Gel ablam gel
Demek marketten hamsinin buyugu diye dondurulmusunu alipta,çözüldügünde hamsinin buyugu olmayan,adini bilemedigim balik sendin... sirti lacivertimsi olan,kilcigini sokmeye ugrasip parcaladigim o balik sendin demek...
İyi ki balığın pişmemiş halini de eklemişimBuldun onuKızartması çok güzel oluyor tavsiye ederim

Demek marketten hamsinin buyugu diye dondurulmusunu alipta,çözüldügünde hamsinin buyugu olmayan,adini bilemedigim balik sendin... sirti lacivertimsi olan,kilcigini sokmeye ugrasip parcaladigim o balik sendin demek...

İstavrit kardeşle savaşmışsın resmen

Teşekkürler canım

Gel ablam gel

İyi ki balığın pişmemiş halini de eklemişimBuldun onuKızartması çok güzel oluyor tavsiye ederim

Yettim gariiiiii

ISPANAKLI MANTI
HAMURU İÇİN:
3 yumurta
2 çay bardağı su
Tuz
Aldığı kadar un
DİĞER MALZEMELER
500gr Ispanak
1 kg yoğurt
Sarmısak
3 kaşık yağ
Pul biber
Salça
Nane
YAPILIŞI
Hamur yoğrulur biraz kuru olacak sonra 3 beze yapılır...Hamurlar ince bir şekilde açılıp kesilir..Hamur iyice unlanmalı yoksa yapışır..Sonra ıspanaklar ince ince kıyılır...Bir tencereye su konur kaynayınca bir tutam tuz atılıp hamurlar içine konur ve karıştırılır biraz hamurlar pişince içine ıspanak eklenir...Sonra süzülüp biraz soğuyunca üzerine sarmısaklı yoğurt dökülür...Üzerine yağ,pulbiber,nane ve salça ile sos yapılıp dökülür...Afiyet olsun

nevoşş valla maşallah diyorum sana ellerine sağlık çok beceriklisin sen çokkkkk

Merhaba hanımlar.Ben bu sayfayı sürekli takipteyim.Hepinizin eline sağlık.Harika şeyler ekliyorsunuz.Ben de geçen bir arkadaşımızın eklediği Fransız tatlısını yaptım.Fena olmadı.Ama ikinciye yaparmıyım hayır.Tamam yeniyor ama öyle aman aman birşey değil.Biraz bebek maması tadı var:)Artan milföyle de börek yaptım.Yine burada eklenen bardakla kesme yöntemini kullandım.Yeni şeyler öğreniyorum teşekkürler herkese.Bunlar da resimler.Üstü biraz yandı çaktırmayın.

Eki Görüntüle 668366 Eki Görüntüle 668367
Eki Görüntüle 668368 Eki Görüntüle 668365

Son düzenleme:
elleine sağlık canım görüntü güzel

Ne güzel şeyler varrr. =)) ellerine sağlık canım tariflerinden yaralanacağım

Ellerinize sağlıkÇok güzel görünüyorlar

Takip ettiğinizi biliyorum beğenilerinizi biliyorum paylaşım için çok teşekkürler
Ne güzel şeyler varrr. =)) ellerine sağlık canım tariflerinden yaralanacağım
Teşekkür ederim canım Her zaman beklerim

Ellerinize sağlıkÇok güzel görünüyorlar

Takip ettiğinizi biliyorum beğenilerinizi biliyorum paylaşım için çok teşekkürler

Teşekkür ederim canım Her zaman beklerim

emin ol her zaman gelirimmm .... bende seviyorum mutfağı çalışmama rağmen elimden geldiğince uğraşıyorum farklı şeyler için

ya nevreste abla dıycem..
yasını bılmıyorum ama 3 cocuk dusununce evet abla dıycem :)

abla hamıleler gırmesın dıye yazar ınsan topıgın baslıgına..
yazık ya ben hamıle olmadıgım halde şişti heryerım :)

ablacım topıgını yenı gordum ne kdr talıhsızım..
artık takıp edıcem devamlı..
bende suffleyı cok guzel yaparım yanı ole dıyolar..:)
bende onu yapıp eklıyeyım sıze...
ay iş yerındeyım sımdı gebercem...
hamışler nolur gırmeyın walla ya.........

31Yaşındayım canım:))
Hoşgeldin canım çok teşekkür ederimO zaman en yakın zaman da sufflen ve tarifinle seni bekliyorum
Her zaman gel canım birbirimizden güzel şeyler öğreniyoruz

Son düzenleme:
31Yaşındayım canım:))
Hoşgeldin canım çok teşekkür ederimO zaman en yakın zaman da sufflen ve tarifinle seni bekliyorum
Her zaman gel canım birbirimizden güzel şeyler öğreniyoruz

abla buraya gırıpte bısey ogrenmemek mumkunmu kı...
esıme yaptım en son suffleyı
ama bı hata yaptım kı fırını sıcakken actım sonduler bıraz akılandım artık..
ben calıstıgım ıcın akşamları yapabılıyorum..
genelde esımle yaparız ama keklerı tatlıları yemeklerı...
esım kek yapmayı cok sever :)

esımle denıyecegım cok sey var burda

Ellerinize sağlık canım
Çok memnun olurum canım her zaman beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…