Nehirnilin çeyizcikleri :)

Rica ederim canım ne demek aynen öyle çok baharat var ama kullanmadıktan sonra doldurmanın da bir anlamı yok haklısın

güle güle kullan tatlım sahan setin harikaymış.benimde ihtiyacım var aslında ama bisürü tencerem oldu Rabbim ağız tadıyla kullanmak nasip etsinn

güle güle kullan tatlım sahan setin harikaymış.benimde ihtiyacım var aslında ama bisürü tencerem oldu Rabbim ağız tadıyla kullanmak nasip etsinn
Teşekkür ederim canım sana da nasip olsun inşallahEğer ihtiyacın varsa al tenceren çok olsa da işlevi farklımı o önemli ama omlet menemen ısıtmak için böyle kapların varsa onlarla da idare edebilirsin tabisi

Bebeğim şandanlarına bayıldım bende yemek masamın ustune istiyorum ne kadar tanesi ve nereden aldın kuzum
Porlanddan aldım kuzum ikisi 40 TL kadınlar günü indirimindeydi %50 ama hala devam ediyordur eminim porland hep öyle çünkü pembesi kremi beyazı da vardı farklı modelleri de

Porlanddan aldım kuzum ikisi 40 TL kadınlar günü indirimindeydi %50 ama hala devam ediyordur eminim porland hep öyle çünkü pembesi kremi beyazı da vardı farklı modelleri de

Yavrucum baktım internet sitlerinden senin ki 30 tlye çıkmış tanesi ama çk guzel aksesuarlar varmış alacağım buradan birkaç birşey

Canım hepsi çok güzeller güle güle kullanın

Stres yapma herşey oluyor bir şekilde niliiim, çok güzeller güle güle kullan..

Canım hepsi çok güzeller güle güle kullanın
Sağol kuzum benim hepimiz aşkla kullanalım
çok güzeller canım güle güle kullan
Teşekkürler canım daha güzelleri senin olsun
Stres yapma herşey oluyor bir şekilde niliiim, çok güzeller güle güle kullan..
Değil mi canım elbet olacak buraya kadar geldik pes etmek yok inşallah inşallah güzel olacakTeşekkür ederim canımcım hepimiz aşkla kullanalım

Kuzusu hepsi çok güzel kii Aşkla kullanın

Evet pes etmek yok biz elimizden geleni yapalım, yapamayacaksak veya olmuyorsa öyle olmasın..

blender setimiz aynı, benimki beyazı :) güle güle kullan canım

güle güle kullanın canımm

Kuzucum çok güzeller güle güle kullan
Sana nacizane tavsiyem krema torbası alman eğer benim gibi çokça pasta yapıyorsan. Yıllardır bu şırıngamsı şeyden kullanıyorum canımdan bezdim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…