Nehirnilin çeyizcikleri :)

Çoookkk ciciiiisinizzz.

Güle güle kullan canıımm :)

Okeanoss seni yer Güle güle kullan canımcım hepsi harika

Bir Englishome indiriminden yararlanabildim çok şükür sevgili okeanoss00 kuzum sayesinde

Her biri çok güzel kuzumm Güzel günlerde kullanın inşallahh

Anladım canım o zaman belli olduğunda yine böyle modelleri rahatlıkla bulabilirsin eminim rengine göre alırsın

aynen eğer değişmezse seçtiğimiz model kendinden desenli yazılı fln olduğu için düz renk alıcam mutlaka hatta senin topikte görünce hemen araştırdım buldum bikaç tane güzel :) kırlent seviorm ben yaaa sıcak bi hava katıyor odaya

ne kadar cici şeyler var burada. musmutlu günlerde kullanmak dileğiyle. ilk konunun açıldığı zaman baya olmuş. bende diyom neden böle sıkıştı benim ki herşeyin çok güzel beğendim ben

O zaman güzel bir şeye adım attırmış oldum fikir edindin canım
ne kadar cici şeyler var burada. musmutlu günlerde kullanmak dileğiyle. ilk konunun açıldığı zaman baya olmuş. bende diyom neden böle sıkıştı benim ki herşeyin çok güzel beğendim ben

Teşekkürler canım beğenmene çok sevindim daha güzelleri sana nasip olsunBayağı zaman oldu biraz pahalı ürünler seçtim bazılarında çok araştırdım kafa patlattım hangisinden hangisi iyiyse onu almaya çalıştım az battım çıktım taksit taksit anca bu kadar oldu emek verdim önemli olan buydu Keşke daha önceden başlasaymışım diyorum daha çok eksiğim var ve yetmiyor para

Yeni cicilerimiz geldi ikea turumuzdan
Çalışma masamız

Hol aynamız

Çalışma odamız ve yatak odamız için aldığımız lambamız

Salonumuz için aldığımız lambamız spor birşeyler seçmek istedik köşemiz için

Abajurlarımızın başlıkları bir de ayak alınacak bu güzelliklere

Salonumuz için vazolarımız gerçi hala nereye koyacağıma karar veremedim her yere yakıştı

Vazolarımızın içine aldığımız çiçeklerimiz hepsi mor pembe

Banyo mumlarımız

Banyo vazomuz ve çiçeği ikisi de mor

Hepsi çok güzel kuzucum aşkla kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…