Nehirnilin çeyizcikleri :)

aşkla kullan hepsini canım

Evet pes etmek yok biz elimizden geleni yapalım, yapamayacaksak veya olmuyorsa öyle olmasın..
Evet olduğu yere kadar oldukça bütçemizi zorluyoruz
blender setimiz aynı, benimki beyazı :) güle güle kullan canım
Teşekkür ederim canım sende güle güle kullan inşallah memnun kalırız
güle güle kullanın canımm
Sağol canım daha güzeli senin olsun
Kuzucum çok güzeller güle güle kullan
Sana nacizane tavsiyem krema torbası alman eğer benim gibi çokça pasta yapıyorsan. Yıllardır bu şırıngamsı şeyden kullanıyorum canımdan bezdim valla
Teşekkürler Mutellam daha güzelleri senin olsunEvde kullanıyorum memnunum sadece çok çabuk doluyor ellerim mahvoluyor torbalı düşündüm de zor olur diye vazgeçtim olmadı ondan da alırım daha sonra zaten ne gerek var diye nişanlımın lafını yedim yeniden alırsam keser beni
aşkla kullan hepsini canım
Teşekkürler canım daha güzelleri senin olsun

Kuzu ben torbalı olandan kullanıyorum evde daha rahat geliyor bana. Çeyizimede o şekilde olandan aldım

hepsi çok güzeller canım güle güle kullan.. blender setinin tam modelini ve kaça aldığını öğrenebilirmiyim...

ben nedense güvenemiyorum böyle parçaları netten almaya:/geldimi denedin mi hiç ? paketleme filan nasıldı?
Canım yeni sipariş verdim elime ulaştığında söylerim ben hepsiburadadan gitti gidiyordan yapıyorum sürekli bir yanlışlık göremedim Media markte baktık dün bunun 279 TL fiyatı vardı hemen eve gidip netten sipariş verdim

böyle teşhir ürün vb vb gibi ürünler göndereceklermiş gibi geliyor:) o yüzzden çok almak istemiyorum pahalı şeyleri netten..ama merak ettim ürününü...bende blender almadım daha ve aklımda braunun bu serisi var...

Geldi kargom inanır mısın sabah sipariş ettim şuanda elimde herhangi bir sorun görünmüyor eve gidince deneyeceğim çok şık

hadi yaa istanbulda mısın sen ...çok iyiymiş:)
Evet İstanbuldayım canım bu kadar çabuk beklemiyordum genelde 2-3 günü buluyordu şimdilerde gün içinde şekli çıkmış kurye getirdi Bunun MQ725 modelini dün gördüm aklında olsun onun haznesi küçücük çok işe yaramaz o buna göre daha uygun ben içinde birşeyi farklı sanıyordum sonra baktım haznesi ikiye katlar resmen

anlamadım canım sennki mi mq725di? çok sevindim çalıştırıncada bilgi verirsen mutlu olurm:) çırpıcısı için çok telleri çok iyi değil diyolardı nasıl canım

anlamadım canım sennki mi mq725di? çok sevindim çalıştırıncada bilgi verirsen mutlu olurm:) çırpıcısı için çok telleri çok iyi değil diyolardı nasıl canım
Canım benimki MQ735 canım diğeri 725 onun haznesi ufacık birşey bizde evdeki var ince olduğu için evet çırpıcısı yüksekte çalıştırınca sıçratabiliyor ama iki yönlüsünü çalıştırıyordum birşey olmuyordu en azından markadan eminim o yüzden o detayını görmezden gelebilirim ona göre hareket edebilirim dedim

tamam canım sağol güzel bir detay verdin aklımda bulunsn çünkü benm oldğm yer istanbul gibi değil her aradığını her modeli bulamıyorsun göremiyorsn....blenderde benimde gönlüm braundan yana şimdi birde saç kurtma makinesini düşünüyorum...

Rica ederim canım yardımcı olabildiysem ne mutlu banaSaç kurutmamı denemedim ama bayağı iyi birşeye benziyor bir bak istersen biraz pahalı daha aşağı fiyatlarda birşeyde bulabilirsin tabi ki ben bunda da kampanyaya denk gelmiştim

yok saç kurutma makinesindede braun düşünüyorum ben ...ohh ne güzel hep ygun fiyatlı almışsın...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…