Nehirnilin çeyizcikleri :)

Hayırlı olsun canım, ben de ütüyü Philips alıcam inşallah, tost makinesi tercihimiz de aynı ama benimki seramik olan dışı kahverengi
Teşekkür ederim canım senin cicilerinde hayırlı olsun huzurlu günlerde aşkla kullanalım inşallahEvet seramiklerde çok tatlı geldi gözüme ama bunu tercih ettim

Canım hepsi çok güzelll Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin inşallah

ben geldim ccanımm tpiğinee muhteşem herşey sende benm gibi beyaz eşyana kadar birçok şeyi bitirmişsin. Allahım inşallah mutlu günlerde sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşaallahh hepimizin gönlüne göre versin.herşeyini en kullanışlısından almışsın en mantıklısı

Canım teşekkür ederim beğenmene çok sevindim Amin inşallah hepimiz aşkla kullanalımSenelerce bizi idare etsin bir kaç kere daha almayalım baştan iyisi olsun dedim bakalım nasip tabi biraz şans işi bunlar hayırlısı

Evet kuzu para olsa daha fazla hızlancam da mecbur araya sıkıştırıyorum eksikleri
Teşekkür ederim Boncuğum daha daha güzelleri sana nasip olsun

Evet buydu canım sen tostellalarla karıştırdın dimi onlar seramik ama çok tatlılar

Herseyin çoooook güzel tatlim, güle güle kullan hepsiniii
Teşekkür ederim canım çok sağol daha güzelleri sana nasip olsun

evet karıştırdım bakalım ben ne alcam. ütü/tost mak/ saç kurt.mak kaldı elekrkli olarak.

Bende ocakta olacak indirimleri bekliyorum hepsini almak içinnn ...
Kendimi zor tutuyorum vallah burada cicilerinizi gördügüm zaman
Senin çeyiz topiğin var mıydı arzum?
Al al sende gördüğün şeyleri. Ben indirim falan beklemem uygun görünce alırım ama şu 2 hafta hiç bişi almıcam, çok çulsuzum

evet karıştırdım bakalım ben ne alcam. ütü/tost mak/ saç kurt.mak kaldı elekrkli olarak.
Benimde blender seti,saç kurutma değişecek sanırım bir tane philipsin beğendim bakalım eski alınan aileye bırakılacak gibi eksik vardı onlarda da çünküsaç şekillendiriciler kaldı bir tek elektrikli olarak hee ekstradan ekmek kızartma ekleyebilirim bunların yanına nişanlım istiyor Ütü philips tost makinesi korkmaz tostkolik derim ama senin bütçene gönlüne ne uyuyorsa canımcım

tost makinasında olmazsa olmazım yok da ütü de kesinlikle tefal alcam canım.
allahtan düzleştirici ve maşam var da bide onlar cıkmadı başıma sen kardeşine bırakcaktğın için alıyorsun heralde

Bende alıyorum nasıl ödeyeceğim bilmiyorum çok fakirim
Hele ben bu ay battım. Karta cok yüklendim. Araba arızalandı bizim 200 tl ona 80 tl bandrolune verdik getti 280 tl neler nler alırdım var yaaa. o yüzden bu ra hiç bişey bakmamaya karar verdim. en kötü kredi çekcem ya o zaman alırım peşin peşin napıyım

tost makinasında olmazsa olmazım yok da ütü de kesinlikle tefal alcam canım.
allahtan düzleştirici ve maşam var da bide onlar cıkmadı başıma sen kardeşine bırakcaktğın için alıyorsun heralde
Ütü de Tefalde çok iyi zaten canım Saç maşasını kardeşim almıştı zaten o yüzden peşime alamam düzleştirici de yoktu onu ayrıca alacağım saç kurutma nişanlım vardı ama şimdi evden almak doğru olmaz sadece ben kullansam da diyor ama sonra vazgeçiyor alırım ben alırım diye bakalım ona göre şekillencek durum
Geçmiş olsun canım Bende bakmamaya çalışıyorum dişlerim başlamadan kaplamaları bunları alayım tek çekim aradan çıksın dedim dişler geldikten sonra elime 100 TL anca kalacak beyaz eşyanın ardından falan ee onu da biriktirip damatlık alırım herhalde yani anlayağın Nil son kozlarını oynuyor

Tek nişanlın kullanıyorsa eğer alsın canım olcak
Sanada geçmiş olsun kuzu, battık iyice ya

Sen kredi cekmeyecektin dimi?

Tek nişanlın kullanıyorsa eğer alsın canım olcak
Sanada geçmiş olsun kuzu, battık iyice ya
Sen kredi cekmeyecektin dimi?
Evet tek o kullanıyor bakalım ne olacak
Sağol canım
Yok canım diş içinde işyerinden isteyeceğim onlar ay ay benden kessinler diyeceğim onay verirlerse yoksa kredi mecbur çekicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…