Nehirnilin çeyizcikleri :)

yatak odası çok güzelmiş canım ferah ve şık

herşey çok güzel güle güle kullan

vay be kız beyaz eşyalarını da almaya başladınız he zaman ne çabuk geçiyor

yatak odası çok güzelmiş canım ferah ve şık

herşey çok güzel güle güle kullan

vay be kız beyaz eşyalarını da almaya başladınız he zaman ne çabuk geçiyor
Bende sana yazmıştım miki neredesin sen beğenip kaçıyorsun diye Teşekkür ederim canım beğenmene çok sevindim darısı kısa zamanda sana nasip olsun inşallahZaman geçiyor gerçekten herşeyin hayırlısı

@mickey34 gel bakalım buraya öyle beğenip kaçmak yok
amin canım inşallah

eviniz hazır mı mobilyaları almaya başladığınıza göre bende senin yatak odana benzer şunu gördüm de çok beğendim

sen nerden aldın hazır mı

Hayır canım hazır değil zaten ne demişler ya eve göre eşya alacaksın ya da eşyaya göre ev artık bizde eşyaya göre ev bulacağız Zaten her eve olabilecek şeyler aldık kocamanda değiller ufaklar hepsi sığar yani canımÇok güzelmiş beğendim bizim ki hazır Doğtaşın ürünü bazalı olarak hazırlayacaklar öyle bir seçeneği vardı çok model beğendim ama bazalı olması gerekiyordu her modelde baza çalışmıyorlar çalışırlarsa modelin bir anlamı kalmıyor farklı yatak eklemeleri gerekiyor falan o yüzden bunda karar kıldık

hımmm öyle mi anladım canım evet küçükmüş zten sorun yaşamazsın düğün tarihi belli miydi ya

hımmm ama resimdeki kombin çok kötü renkleri sen artık güzel kombinlersin nevresimini falan hayırlısı olsun

bende çok beğendim bak buda yemek odası ve tv ünitesi

bayıldım

Evet canım nasipse inşallah 14 Haziran
Nevresimi falan çok soğuk hiç tarzım olmayan bir çeşit ben nevresimle aksesuarlarla renklendireceğimi düşünüyorum bakalım nasip canım
Çok güzelmiş bende beğendim canım sana nasip olur inşallah henüz benim beğendiğim yemek masası tv sehpası falan yok

Kızlar bugün bernardodan yemek takımı aldım bilmiyorum sizce pahalı mı?
1600 liraya aldım, 1000 lira da hediye çeki verdiler

Kızlar bugün bernardodan yemek takımı aldım bilmiyorum sizce pahalı mı?
1600 liraya aldım, 1000 lira da hediye çeki verdiler
Canım genelde yemek takımları o fiyata oluyor bence 1500 TL civarında almıştım ayrıca hediye çeki falan yoktu jumboda 1000 TL yi hesaplarsan yani sen 600 TL ye almış oldun geri kalanıyla farklı şeyler alacaksın yani öyle düşün

oy oy oyyyyy mobilyalar alınmışşş,istediiklerin olmuş kuzu
her biri ayrı ayrı güzel.

güzel günlerde kullanmak nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…