Nehirnilin çeyizcikleri :)

Bende kına mekanı bulacağım o kadar çok şeye para harcıyoruz ki sıra gelmiyor Evet sade tercih etmemden yana kurtarıyor gibiyim o üstteki paylaştıklarına var ya bittim bebe mavilerinden gök mavilerinden gözümü alamam hiç bir zaman pembeden daha çok içimi açıyor sanki su yeşilleri falanVintage sevmiyorum ama ağır geliyor banaSana özelden bir şey yazıcam canım işten çıkarsam akşam yazarım
Ya kızlar oysho dan online alışveriş yapabiliyomusunuz :) yada ev giyimi çamaşır alışverişi yaptığınız site varmı???
Ben bulamadım canım bir çok site var ama oyshonun yok sanırım

Aynen ama görünen o country ve vintage`in harmanlanmis hali

Kuzum içim açıldı resmen, harika bir model. Güzel günler de kullan inşallah..

Kalite ve siklik kokuyor resmen. Iyi gunlerde kullanin canim. Senin zevkinden de bu beklenirdi, aydinlik sevimli bir evin olacak bayildim :)

Kuzum içim açıldı resmen, harika bir model. Güzel günler de kullan inşallah..
Ferah değil mi canım bizimde içimizi açtı gördüğümüzde bari country oluşturamadık modernin de şirin hali olsun dedik spora kaçtık birazda artık renklerle açacağız nasipse çok daha güzelleri sizlerin olsun

Kalite ve siklik kokuyor resmen. Iyi gunlerde kullanin canim. Senin zevkinden de bu beklenirdi, aydinlik sevimli bir evin olacak bayildim :)
Öyle mi diyorsun canımcım ya inşallah eminim ki seninde harika bir evin olacak zevklerimiz benziyor kuzum benim bir gün belki o koltuk da beraber kahve yudumlamak da nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…